Znalazłam ofertę z jedzeniem bezglutenowym

Od jakiegoś czasu miałam problemy z żołądkiem i nie wiedziałam co było tego przyczyną. Po wizycie u lekarza dowiedziałam się, że byłam uczulona na gluten. Musiałam od razu zmienić dietę a było to dla mnie bardzo  trudne, bo miałam swoje nawyki żywieniowe.

Korzystanie z usług firmy cateringowej

bezglutenowy catering - krakówNie miałam pojęcia jakie potrawy sobie gotować i sprawiało mi to mnóstwo problemów. Zawsze jadałam normalnie i nigdy nie zwracałam uwagi na skład spożywanych produktów. Ojciec powiedział mi, że powinnam zamawiać bezglutenowy catering – kraków, ponieważ są firmy, które takie jedzenie oferowały. Dobrze, że go tego dnia odwiedziłam, bo inaczej dalej zastanawiałabym się jak przygotowywać potrawy. Znalazłam kilka firm cateringowych i sprawdziłam jakie mieli ceny oraz menu. Potrawy zapowiadały się apetycznie i postanowiłam zamówić zestaw startowy. Dzięki temu przekonałam się czy jedzenie tego typu mi smakowało. Wszystko co jadłam było smaczne i na stałe postanowiłam korzystać z tego cateringu. Nie musiałam martwić się co przygotować do jedzenia, ponieważ kierowca codziennie dostarczał mi posiłki na cały dzień. Od razu czułam się lepiej i brzuch mnie więcej nie bolał. Nie miałam również żadnych innych objawów alergicznych. Ojcu podziękowałam za podpowiedź i opowiedziałam o potrawach, które mi przywożono. Chodziłam najedzona do syta i zadowolona. Koleżanka z pracy postanowiła unikać glutenu, ale nie miała na niego uczulenia tak jak ja. Też jej poleciłam tę firmę cateringową.

Po roku czasu już nie wyobrażałam sobie, żeby jadać inaczej. Czułam się doskonale a jedzenie zamawiane z tej firmy cateringowej było świeże i smaczne. Zdrowie znacznie mi się poprawiło a to było dla mnie najważniejsze. Lekarze też był zadowolony jak byłam na kontroli.