Zlecenie na taras i modrzewiowa deska tarasowa

Zacznę od tego, że pracuję w firmie budowlanej. Generalnie rzecz biorąc moja firma buduje na prawdę przeróżne rzeczy. Dostajemy bardzo, ale to bardzo dużo zleceń. Ostatnio mieliśmy zlecenie, żeby zrobić u klienta taras drewniany.

Wytrzymała modrzewiowa deska tarasowa i jej układanie

deska tarasowa modrzewSporo przy tym było pracy trzeba przyznać. Pracowało nas przy tym pięciu. Budowa takiego tarasu jest kilkuetapowa i wbrew pozorom nie należy ona do najprostszych. Pierwszy etap składał się z tego, że musieliśmy zrobić elewacje drewniane. Po zrobieniu takich elewacji konieczne było to, żeby kilka dni odczekać i dalej zacząć działać. Bez odczekania nie mogliśmy nic zrobić, ponieważ zrobione przez nas elewacje byłyby nietrwałe i szybko by się zawaliły, co oczywiście, jak wiadomo miałoby bardzo, ale to bardzo negatywne konsekwencje. Drugim etapem było to, że musieliśmy na tych elewacjach położyć deski kompozytowe. Takie deski wierzcie mi, że bardzo ciężko ułożyć. Są one dość specyficzne i żeby ułożyć je dobrze, to potrzeba olbrzymiej precyzji oraz cierpliwości, bo trzeba to zrobić dokładnie, żeby nic nie odstawało. Następnie na tych deskach została położona wytrzymała deska tarasowa modrzew, Ten etap jest akurat moim zdaniem najprostszy i zawsze najszybciej i najłatwiej nam to idzie. Końcowym etapem jest to, że trzeba położyć deski elewacyjne. To też jest można powiedzieć, że mozolna praca. Jak już wspomniałem jest to etap końcowy, który widać ostatecznie także musi zostać wykonany idealnie. Bardzo przykładamy się zawsze do wszystkiego, co robimy.

Jeszcze nigdy od żadnego klienta nie mieliśmy żadnych reklamacji, czy żadnych skarg, co świadczy o tym, że nasza praca jest wykonana dobrze i że podoba się klientom. Z tego tarasu jestem na prawdę bardzo zadowolony, ponieważ wyszedł nam na prawdę świetnie. Jest zachwycający!