Zlecenie na dostawę baterii kondensatorów

Nazywam się Krzysztof. Całe życie pracowałem w budowlance, jednak się sporo pozmieniało i musiałem zmienić pracę. Od niedawna jestem kierowcą. Świadczę prywatnie usługi dla różnych firm.

Baterie kondensatorów się zmieściły

baterie kondensatorówMam duże auto z paką i jestem w stanie przewieźć dosłownie wszystko. Ostatnio odezwał się do mnie jakiś producent, co robi szafy sterownicze, czy coś w tym stylu. Powiedział, że ma dużą dostawę do realizacji, ponieważ musi dostarczyć stacje transformatorowe do klienta w Warszawie i pytał czy się podejmę. Robotę oczywiście wziąłem od razu i następnego dnia z samego rana miałem podjechać do niego po towar. Przyjechałem na miejsce o szóstej rano. Pracownicy już byli na nogach pakowali jakieś rozdzielnice średniego napięcia na palety. Zdziwiłem się, bo miałem podobno do zawiezienia stacje transformatorowe i pomyślałem, że to nie dla mnie pakunek. Po chwili pojawił się producent, poznałem gościa po głosie, bo ma bardzo niski ton. Powiedział chłopakom, żeby jeszcze nie zapomnieli, że trzeba załadować rozdzielnice niskiego napięcia na palety. Pracownicy przytaknęli i pracowali dalej. Ja spokojnie czekałem przy samochodzie. Podszedł do mnie właściciel i się przywitał. Powiedział, że zaszła mała zmiana planów, ponieważ musi tam dostarczyć jeszcze baterie kondensatów i pytał, czy dam radę. Powiedziałem, że ja tak, ale zależy czy wszystko się zmieści. Właściciel przyjrzał się jak wygląda samochód w środku i uznał, że nie będzie problemu. Podjechali chłopaki i zaczęli pakować mi stacje transformatorowe do auta. Jak już wszystko weszło to przywieźli baterie kondensatorów i okazało się, że nie tyle wszystko się zmieściło, co zostało jeszcze sporo miejsca.

Sam byłem pod wrażeniem. Towar miałem dostarczyć na godzinę siedemnastą. Wiem, że pewno dam radę. Jestem w końcu dobry w tym, co robię. Polecam od siebie stronię, gdzie można nabyć baterie kondensatorów – www.elmontaz.com.pl.