Zlecam zakup nowych wozów paszowych

Zupełnie nie mam czasu na to, aby się wszystkim zajmować w firmie. Zatrudniam wielu specjalistów, którym mogę zaufać i to oni wykonują większość obowiązków. Ostatnio jednak do zakupienia miałem mnóstwo maszyn i urządzeń, dlatego postanowiłem ich zakup zlecić firmie, która oferuje usługi tego typu.

Wozy paszowe tylko dobrej jakości!

wozy paszoweSkontaktowałem się więc z właścicielem tejże firmy i zostałem umówiony na spotkanie z przedstawicielem, który zajmie się dla mnie wszystkim. Spotkanie przebiegło sprawnie i wszystko zostało dogadane od razu. Firmie ta ma zakupić dla mnie dojarki i systemy udojowe oraz schładzalniki do mleka, które również są mi niezbędne. Przekazałem wszystkie wytyczne dotyczące produktów oraz cen. Zanim firma zakupi dla mnie dojarki to ma mi przesłać ofertę, żeby ją uprzednio zaakceptował. Taka forma współpracy mi odpowiadała. Cała transakcja przebiegła sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego uznałem, że zlecę im kolejne zakupy. Tym razem potrzebne były mi przyczepy skorupowe i jakieś dobrej jakości fachowe wozy paszowe. Co prawda mógłbym sam dokonać zakupu, ale nie mam na to zupełnie czasu. Ponadto za dwa dni szykował mi się wyjazd za granicę i miało mnie być w firmie przez najbliższy tydzień. Wozy paszowe są mi potrzebne na już, dlatego nie mogłem sobie pozwolić na tak długą zwłokę. Tym razem został mi również przydzielony ten sam przedstawiciel i również doskonale się dogadaliśmy.

Jeszcze tego samego dnia podesłał mi przyczepy skorupowe do akceptacji i wiedziałem, że tym razem również wszystko zostanie doskonale załatwione. Zaznaczyłem, że będę za granicą, jednak będę miał dostęp do poczty elektronicznej, Wybrane wozy paszowe mają mi podesłać do akceptacji właśnie tą drogą. Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Dużo czasu zyskałem.