Zawiesia, które sprzedaje mój mąż

Wiem, że dawno nie prowadziłam dziennika, ale sporo się u mnie ostatnio działo i tym właśnie chcę się z Wami dzisiaj podzielić. Otóż mój ukochany mąż postanowił założyć własną działalność. Jak byliśmy u znajomych na imprezie to był tam producent, z którym mój mąż przegadał cały wieczór.

Zawiesia zainteresowały mojego męża

zawiesiaOferuje on zawiesia pasowe, które zainteresowały mojego męża. Ostatecznie po powrocie do domu zakomunikował mi, że otwiera własną firmę i będzie dla tego producenta sprzedawał zawiesia. Co więcej, miał już wszystko szczegółowo rozplanowane i dokładnie wiedział czego chce. Mój mąż swego czasu zapierał się, że nie otworzy własnej firmy a tu proszę, taka zmiana. Zapytałam go więc czym są owe zawiesia, które zamierza sprzedawać. Całą noc rozmawialiśmy na ten temat i mąż wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Sama już wiem do czego służą zawiesia pasowe, które zamierza sprzedawać oraz z czego wykonane są pasy zawiesia. Nie ukrywam, że byłam dumna z męża, że podjął tak odważne kroki, ponieważ prowadzenie własnej firmy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Ale wiecie co? Zaoferował mi nawet pracę u siebie! Mam prowadzić dla niego księgowość oraz zajmować się zamówieniami od klientów. Mam odpowiednie doświadczenie, dlatego od razu się zgodziłam. Zwłaszcza, że mamy małe dziecko a ja będę pracowała w domu. Dobrze, że mąż poznał tego producenta i będzie sprzedawał zawiesia, bo na pewno staniemy na nogi. Wiem, że początki bywają trudne, ale wspólnymi siłami raz dwa znajdziemy klientów na zawiesia, które mąż będzie sprzedawał.

A bieżąco będę was informowała o poczynaniach oraz o tym jak rozwija się firma. Mam już nawet na oku klientów, których na pewno zainteresują zawiesia. Wiem, że chętnie podejmą z nami współpracę. Trzymajcie za nas oboje mocno kciuki.

Czytaj więcej na: Alotex.pl