Zatrudniam pracownika do renowacji felg

Na warsztat zdecydowałem się zaraz po przyjeździe do Gliwic. Miałem cały niezbędny sprzęt i musiałem tylko znaleźć jakiś warsztat. Z tym oczywiście nie było żadnego problemu i w ciągu miesiąca już miałem wszystko ogarnięte. Jeżeli chodzi o malowanie proszkowe to zawsze wykonuję je samodzielnie.

Profesjonalna renowacja felg – potrzebny pracownik

renowacja felg

Posiadam najlepsze farby i niezbędny sprzęt. Dodatkowy pracownik nie jest mi do tego potrzebny, ponieważ malowanie proszkowe jest dla mnie bardzo proste i szybko mi idzie. Tak naprawdę to nie ma klienta, który nie byłby zadowolony. Niedawno do mojego warsztatu wpadł Roman, który zapytał dlaczego nie jest u mnie oferowana renowacja felg, ponieważ jest to bardzo dochodowe i powinienem się tym zająć. Kiedyś już się nad tym zastanawiałem, ale nie znalazłem wykwalifikowanego pracownika a ja sam nie potrafię tego wykonać. Dla mnie renowacja felg jest trudna i sądzę, że powinien się tym zajmować specjalista. Roman od razu polecił mi chłopaka, dla którego sprawdzona renowacja felg w Opolu jest prostą sprawą, bo się na tym świetnie zna. Właśnie szuka zatrudnienia i na pewno się zgodzi dla mnie pracować. Pomysł mi się od razu spodobał, zwłaszcza, że posiadam cały niezbędny sprzęt, aby taka renowacja felg mogła być u mnie wykonana. Powiedziałem Romanowi, żeby podesłał do mnie tego chłopaka jak najwcześniej. Moi pozostali pracownicy mają inne obowiązki i nie miałem kogo do tego przydzielić. Teraz renowacja felg będzie możliwa a ja tak jak dotychczas będę wykonywał dla wszystkich klientów malowanie proszkowe w swoim warsztacie.

Dobrze, że Roman do mnie wpadł, bo w sumie już od tym dawno zapomniałem. No to się moja żona Aleksandra zdziwi jak jej o wszystkim powiem. Na pewno się ucieszy bo już dawno mi o tym przypominała i dziwiła, że nic się nie dzieje w temacie.