Zastosowanie listew przypodłogowych

Stylowo urządzone mieszkanie to nie tylko meble i dodatkowe elementy wyposażenia. Niezwykle ważny jest sposób wykończenia mieszkania – odpowiednio dobrane detale wpływają na spójny i harmonijny charakter całego mieszkania. Dopracowanie szczegółów zawsze wywołuje pozytywny efekt.

Atrakcyjne wykończenie podłóg – białe listwy

listwy przypodłogowe białeDokładne wykończenie wszystkich powierzchni w mieszkaniu to również zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego zwracamy uwagę na sposób wykończenia mebli, akcesoriów dekoracyjnych a także podłóg. Ogromną estetykę w wykończeniu podłóg zapewniają specjalne listwy przypodłogowe. Do wyboru mamy przyklejane listwy mdf, listwy z drewna, a nawet listwy przykręcane – sprawdzają się doskonale przy nierównościach powierzchni. Jeżeli cenimy sobie stylowe i eleganckie wykończenia, świetnym wyborem będą mocne listwy przypodłogowe białe. Wbrew pozorom, również takie listwy dostępne są w różnych wariantach. W zależności od tego jakiego efektu oczekujemy, można dopasować listwę o gładkiej strukturze lub z ciekawymi tłoczeniami. Tak czy inaczej, białe listwy zawsze prezentują się niezwykle estetycznie. Można oczywiście dobrać szerokość i grubość listwy oraz odpowiednią formę – matową lub lakierowaną. Warto pamiętać, że wraz z montażem listew przypodłogowych chronimy całą powierzchnię podłogi przed uszkodzeniami, zabrudzeniem i wilgocią. Dzięki zastosowaniu takich form wykończeniowych cała aranżacja zyskuje na wartości.

Nowoczesne listwy wykończeniowe mogą stanowić piękny akcent dekoracyjny w mieszkaniu. Wyróżniają się wysoką estetyką, precyzyjnym wykonaniem, przyciągają uwagę ciekawym wzornictwem. Jeżeli znajdą wspólny mianownik z wyposażeniem mieszkania, możemy być pewni, że zyskamy przestrzeń pełną harmonii i wdzięku.