Zamówienia na wynajem samochodów dostawczych

Swego czasu pracowałam jako dyspozytorka i przyjmowałam zamówienia na taksówki. Praca była na zlecenie, dlatego w międzyczasie szukałam sobie jakiegoś innego zajęcia. Odezwał się do mnie facet, który prowadzi wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i zaprosił mnie na spotkanie w sprawie pracy.

Ludzie często wynajmują samochody dostawcze

wynajem samochodów dostawczychOferował umowę o pracę, co mnie bardzo zachęciło do tego spotkania. W firmie, którą prowadzi ten przedsiębiorca, miałabym przyjmować zamówienia na wynajem samochodów osobowych oraz pilnować wszelkich formalności. Oczywiście również miałam obsługiwać wynajem samochodów dostawczych, które najczęściej są zamawianie przez różne firmy transportowe. Praca wydała mi się bardzo interesująca, dlatego bardzo chętnie zgodziłam się na przedstawione warunki pracy. Wynagrodzenie było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, ponieważ na początek zaoferowano mi naprawdę duże pieniądze. Firma również prowadzi skup samochodów dostawczych, ale tym zajmuje się Marcin i on ma właśnie mnie wdrożyć do pracy. Dostanę niezbędne narzędzia pracy oraz wszystkie cenniki, abym miała pełny dostęp do wszystkich danych. W pierwszym tygodniu pracy przyjęłam setki zamówień na wynajem samochodów dostawczych w Warszawie  i szef był bardzo ze mnie zadowolony. Praca bardzo mi pasuje i wiem, że radzę sobie naprawdę doskonale. Wszystkie samochody, które są u nas zamawiane wracają w idealnym stanie w dokumentach panuje porządek. Wynajem samochodów osobowych to świetna sprawa. Nawet nie miałam wcześniej pojęcia, że jest tak wielu chętnych w Warszawie! Wynajem samochodów dostawczych bardzo mnie pozytywnie zaskoczył.

Zawsze myślałam, że każda firma ma swoje auta, ale w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Bardzo się cieszę, że pracuję w tej firmie i zawsze będę się tak mocno starała.