Zakupy z przyjaciółką i walizki do ryanaira

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż zakupy z przyjaciółką. Z moja przyjaciółką mamy już niemal taki rytuał, że w pierwszą sobotę po wypłacie umawiamy się na zakupy. Czasem jedziemy gdzieś na giełdę, jednak najczęściej wybieramy się do galerii handlowej.

Walizki do ryanaira w przystępnej cenie

walizki do ryanairaostatnio w naszym mieście powstała nowa galeria. Także po wypłacie wybrałyśmy się do niej. Musiałyśmy zobaczyć czy są tam może jakieś nowe sklepy, których wcześniej nie znałyśmy. Byłyśmy bardzo podekscytowane ta wyprawą. Z przyjaciółką miałyśmy podobny gust, także często nasze zakupy były bardzo podobne. Czasem kupowałyśmy sobie tą samą rzecz tylko na przykład w innym kolorze. Nosiłyśmy także ten sam rozmiar także w razie potrzeby mogłyśmy się wymieniać ubraniami i sobie je pożyczać. Przyjaciółką niedługo miała lecieć do siostry na wyspy także szukała walizki do ryanaira w przystępnej cenie. Taka walizka miała mało kosztować i dobrze wyglądać. Widziałyśmy walizki puccini, które naprawdę pięknie się prezentowały. Takie walizki puccini ceny nie były także zbytnio wygórowane. Taka puccini walizka cena była praktycznie taka sama co przeciętna walizka. Nie było się także nad czym zastanawiać. Przyjaciółka wybrała walizkę na kółkach w pięknym odcieniu fioletu. Sama bardzo chciałabym mieć taką walizkę. Jednak ja w najbliższej przyszłości nigdzie się nie wybierałam. nie chciałam także kupować czegoś na siłę. Wiedziałam zresztą, że w razie potrzeby przyjaciółka mi ją pożyczy i nie będę musiała podróżować ze swoją starą walizką.

Okazało się w sklepie, że jest niesamowita promocja. Przy zakupie walizki torebki puccini były o połowę tańsze. Okazało się, że można było kupić dwie takie torebki. Także przyjaciółka pozwoliła mi wybrać jedną. Byłam bardzo szczęśliwa bo moja torebka prosiła się już o wymianę.

Walizki do ryanaira i nie tylko znajdziesz na stronie http://gala24.pl