Zakupy w sklepie z odzieżą roboczą

Mój mąż stwierdził, że musi zrobić zakupy dla swoich pracowników, ale kompletnie się na tym nie znał. Przydało się im nowe obuwie robocze, więc ja pochodziłam po firmie, pobrałam rozmiary, i kiedyś w weekend wspólnie się wybraliśmy.

Rękawice robocze dla robotników

rękawice roboczeAkurat był producent obuwia roboczego, więc mogliśmy nawet utargować specjalną cenę. Mój mąż co do zakupów, to nie był zbyt dobry. A jeśli chodziło o obuwie i tak dalej, to już w ogóle. Ten pan producent prowadził od razu sklep z obuwiem roboczym, więc wszystko było na miejscu. Od razu pokazałam mężowi kilka modeli butów, które miały różne specjalne właściwości. Na przykład niektóre z nich były twardsze na czubkach i bardziej wytrzymałe, ale to z kolei mogło powodować, że bardziej się pociła stopa, i nie można było w tych butach za długo pracować. Trzeba się było zdecydować. Dobrze, że był to też godny uwagi producent rękawic roboczych, bo zauważyłam, że panowie mają już wszystko takie pozdzierane, i zabierają od siebie z domu własne rękawice. Tak nie mogło być, dlatego też kupiliśmy od razu kilka. Ten mój mąż to o niczym nie myśli praktycznym. Zajmuje się pracą, ale nie pomyśli, że pracownicy muszą mieć w czym pracować, żeby byli wydajni, i żeby dobrze im się pracowało. Przecież obuwie robocze jest niezwykle ważne, a te ich to już nadawało się tylko do śmietnika. Dobrze, że kiedyś pojechałam z nim do firmy i zwróciłam na to uwagę chodząc po hali. Bo tak to biedny dalej by chodzili tak a nie inaczej ubrani, i jeszcze nie daj, jakaś kontrola by była i karę by dostał.

No i dzięki mojej interwencji zakupiliśmy wszystko i pracownicy bardzo się cieszyli, że tak o nich zadbaliśmy, i że chcemy, żeby byli bezpieczni w odpowiednim akcesorium do pracy. Dzięki temu będą też pewnie i chętniej pracować, bo zależy im na ich komforcie.