Wynajem namiotów do naszego ogródka

Pracuję w kawiarni. Lokal znajduje się w centrum Torunia. Toruń to bardzo rozrywkowe miasto. Mieszka tu wiele młodych osób, głównie studentów. Studenci lubią się bawić. Sporo czasu spędzają w naszym lokalu. Jest końcówka wiosny. Pogoda nam dopisuje i zapowiadają, że nadchodzą upały.

Wynajem namiotów to nic trudnego

wynajem namiotówJa jestem managerem i odpowiadam za cały lokal. Muszę teraz poszukać namiotu, który będzie przez okres wakacyjny i wczesną ciepłą jesień znajdował się przed naszym lokalem. Poszukuję namioty bankietowe lub namioty cateringowe. Wszystko zależy od ich rozmiarów i wyglądu. W zeszłym roku mieliśmy dwa namioty bankietowe ale teraz myślę, że może wystarczy jeden większy namiot cateringowy. Interesuje mnie tylko wynajem. Nie opłaca nam się kupować namiotu. Co roku dostajemy nowy model. Możemy zmieniać koncepcję i zawsze udaje mi się wynegocjować dobre ceny wynajmu. W zeszłym roku pomogłam nawet kuzynce. Poszukiwała wynajem namiotów weselnych, ponieważ brała ślub. Nie mogła niczego fajnego w dobrej cenie znaleźć i poprosiła mnie o pomoc. Ja uruchomiał moje znajomości i solidny wynajem namiotów okazał się bardzo łatwy i tani dla mojej kuzynki. Nigdy nie interesował mnie wynajem hal namiotowych. Nasz lokal nie potrzebuje aż takich namiotów. One zazwyczaj są przewidziane dla większych firm lub korporacji. Weszłam sobie w internet i zaczęłam szukać producenta lub hurtowni, z którą podejmę współpracę. Mam kilka na oku. Zaczynam rozeznanie w ternie. Zawsze tak robię. Najpierw porównuję ceny a później podpisuję umowę.

Udało mi się wynegocjować dobrą cenę z producentem który ma siedzibę pod miastem. Dodatkowo dostałam rabat na montaż. Specjalista podjedzie do mnie o czternastej i rozpocznie swoją pracę. Namiot ma zostać oddany do użytku dla klientów następnego dnia.