Wykład na temat przełącznic światłowodowych

Jestem na pierwszym roku studiów, ale bardzo się staram już od samego początku, ponieważ chcę osiągnąć jak najlepsze wyniki. Jeżeli w przyszłości zamierzam być prezesem wielkiej firmy, to muszę się wziąć do roboty od samego początku.

Przełącznica światłowodowa – temat na czasie

światłowódZawsze jak są u nas organizowane zajęcia dla zainteresowanych to uczęszczam na wszystkie. Dzięki temu zdobywam dodatkową wiedzę, która na pewno w przyszłości mi się przyda. Co weekend sprawdzam na tablicy czy są organizowane takie zajęcia i na nie idę. Tym razem były zajęcia prowadzone przez jakiegoś informatyka i byłem dość ciekawy jaką tematykę on poruszy. W sali było kilkanaście osób, ale usiadłem w pierwszej ławce, bo zawsze tak robię. Tematem zajęć była sprawdzona przełącznica światłowodowa, o które dowiedziałem się rzeczy, na temat których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia. Wszystkie informację skrzętnie notowałem. Informatyk wyjaśnił grupie również do czego służy gniazdo keystone oraz w jaki sposób powinien zostać właściwie wybrany kabel skrętka. Nawet bym nie podejrzewał, że w takim temacie trzeba posiadać aż tak ogromną wiedzę. Ten informatyk imponował mi swoją wiedzą i doświadczeniem. Na sali stała nawet szafa teletechniczna i była prezentacja jak się instaluje wszystko dokładnie. Informatyk powiedział, że będą jeszcze jedne zajęcia, gdzie przedstawiona zostanie szafa serwerowa oraz telekomunikacja. Byłem zachwycony, że będą jeszcze jedne zajęcia. Wiem jak wygląda szafa serwerowa, ale nie miałbym pojęcia jak się ją obsługuje.

 

Dzięki zajęciom na pewno się dowiem. Od razu zapisałem się na listę i zobowiązałem do obecności podczas kolejnych zajęć. Informatyk był bardzo zadowolony z faktu, że tak dość zainteresował mnie swoimi zajęciami i jeszcze porozmawialiśmy jak uczniowie opuścili salę.