Wyjątkowa podłoga w kuchni

Gdy po kilku latach po ślubie przeprowadziliśmy się w końcu z mężem do naszego nowego domu chciałam go urządzić tak jak zawsze o tym marzyłam. Dla mnie jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia.

Zastosowanie spieków kwarcowych w kuchni

montaż spieków kwarcowych na podłodzeJa zresztą bardzo lubię gotować dlatego też tak lubię w niej przebywać. Chciałam żeby kuchnia była bardzo praktyczna ale jednocześnie i elegancka. miałam odłożone na jej aranżację sporo pieniędzy. Nie chciałam zastosować żadnych półśrodków podczas jej urządzania. Wiedziałam, że blaty i wyspę chcę pokryć spiekami kwarcowymi. Jednak cały czas zastanawiałam się nad podłogą. I w sumie mąż powiedział, że przecież montaż spieków kwarcowych na podłodze też może być. No mi spieki się bardzo podobają. Gdy odkryłam ten materiał byłam zaskoczona tym jak wygląda. a do tego gdy się dowiedziałam o tym, że jest on tak odporny na porysowanie i pęknięcie to widziałam, że idealnie będzie się nadawał do kuchni marzeń. A na podłodze te spieki też przecież wyglądały by bardzo dobrze. Wtedy bym mogła przecież na blaty zastosować inny kolor spieków kwarcowych a na podłogę też inny. I tak też zrobiłam. znaleźliśmy z mężem bardzo dobrą firmę, która się tym zajmuje. Był bardzo duży wybór jeśli chodzi o kolorystykę. Ja wybrałam na blaty ciemniejsze spieki a na podłogę jaśniejsze. Widziałam taką kuchnię na zdjęciu i wiedziałam, że będzie to dobre połączenie. Gdy wszystko zostało już położone byłam bardzo szczęśliwa.

Miałam oryginalną i wyjątkową kuchnię. Gdy ktoś do nas przychodzi to od razu zwraca uwagę właśnie na podłogę w kuchni i blaty. Dla mnie ważne jest też to, że materiał jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. I rzeczywiście nie widać na nim żadnych zarysowań. A jednak na innych materiałach na pewno byłoby ich dużo.