Woda jest źródłem życia

To, że bez wody nie ma życia jest jak najbardziej naturalne i prawdziwe. W końcu żyjemy na planecie składającej się z 80% wody. Także nasze ciało składa się z przeważającej ilości wody. Ewolucja więc dostosowała do tego wszystkie organizmy żyjące na Ziemi. Ale sama woda to nie wszystko. Do życia potrzebne są jeszcze witaminy i minerały.

Picie srebrnej wody źródłem zdrowia

srebrna wodaCo to takiego srebrna woda? To nic innego jak woda z jonami srebra o wysokiej próbie. Obydwa te składniki tworzą roztwór, który potrafi zniszczyć wszelkiego rodzaju bakterie i grzyby. Ma wiele nazw, np. niejonowe nanosrebro, czy srebro koloidalne. Jakkolwiek by nazwać srebrną wodę, ma ona wiele pozytywów. Może ingerować z ludzki organizm, lecząc go. Roztwór srebra dodaje się także do środków czystości i środków higienicznych. Oczywiście pod warunkiem, iż są to małe dawki srebra. Wtedy nie jest ono szkodliwe, pomimo tego, że przecież srebro należy do metali. Sama srebrna woda stymuluje układ immunologiczny zachęcając go do lepszej pracy. Srebro natomiast w śladowych ilościach jest potrzebne do normalnego funkcjonowania mózgu, wątroby, czy tkanki kostnej. A więc bardzo ważnych organów w naszym ciele. Nie należy jednak z nim przesadzać, ani tym bardziej nieopatrznie rezygnować z leczenia farmakologicznego. Takie działanie mogłoby się źle skończyć. Pomimo tego, że srebro usuwa z organizmu toksyny, należy zwracać uwagę na odpowiednie dawkowanie.

Srebrna woda jest odpowiednim środkiem nie tylko dla farmaceutyki, ale także dla kosmetyki. Warto zainteresować się tym roztworem i poczytać na jego temat. Można również wypróbować jego działanie. Nie należy jednak zapominać o ostrożności, ponieważ w tej kwestii zdania są mocno podzielone. Jeśli nie będziemy przesadzać,srebrna woda może nam pomóc.