Wielofunkcyjna kabina prysznicowa

 

Od zawsze marzyła mi się nowoczesna kabina prysznicowa z mnóstwem opcji masażu i wbudowanym radiem. Gdy nadszedł czas remontu łazienki i wymieniania starych sprzętów, postanowiłam postawić na swoim i w końcu wyposażyć się w takie urządzenie. Oferty na rynku są zróżnicowane i należy dokładnie określić swoje warunki, jakie musi spełniać idealna kabina prysznicowa.

Domowe spa pod prysznicem

kabiny prysznicowe z hydromasażemWspaniale jest móc zrobić w swojej własnej łazience domowe spa z zabiegami prosto z ośrodków odnowy biologicznej. Jednak już podczas zakupów stanęłam przed nie lada wyzwaniem – którą wybrać? Wraz z pomocą, jaką otrzymałam na miejscu w sklepie z tymi nowoczesnymi urządzeniami, wybrałam. Mój prysznic ma opcje masażu, dzięki dodatkowym dyszom zainstalowanym na ściance. Kabiny prysznicowe z hydromasażem nie należą do najtańszych, ale była to cena, którą byłam w stanie dać za stworzenie odprężającego klimatu w mojej łazience i doznanie codziennego relaksu. Proces takiego masażu wodą nie jest skomplikowany – po naciśnięciu przycisku należy skierować strumień wody na daną część ciała, wymagającą rozluźnienia. Niestety, za dodatkowy luksus trzeba poświęcić też czas, na dokładne i regularne mycie dysz, gdyż może się tam osadzać kamień z wody oraz bakterie. Cała kabina nie różni się pod względem czyszczenia od zwykłej, a nawet jest łatwiejsza w myciu, ponieważ ma hartowane szyby. Jest to takie szkło, które nie zostawia na swojej powierzchni smug.

Jest to wydatek rzędu paru tysięcy złotych, ale zdecydowanie warty swojej ceny. Efekty takiego masażu, wykonywanego codziennie po kilkanaście minut można zauważyć zaskakująco szybko. Oprócz gadżetów w postaci radia i opcji masażów, kabina prysznicowa perfekcyjne prezentuje się w eleganckiej łazience i dodaje stylu.

Artykuł na podstawie https://mixhurt.com.pl/