Wezwanie pomocy drogowej w Warszawie

Moja dobra znajoma jakiś czas temu zrobiła sobie prawo jazdy. W sumie to robiła jej już od dawna i była chyba najszczęśliwszą osobą pod słońcem gdy je wreszcie zdała. Mąż koleżanki kupił jej nawet z tej okazji mały samochód żeby mogła się nim łatwo poruszać.

Korzystanie z pomocy drogowej w Warszawie

pomoc drogowa w WarszawieTeraz przecież będzie mogła jeździć do pracy samochodem a nie autobusem. I tak po tym gdy już odebrała prawo jazdy zaczęła jeździć samochodem. Była naprawdę zadowolona z tego powodu, że teraz jest w końcu niezależna i że może pojechać sama gdzie tylko chce. Jednak pewnego dnia miała małą stłuczkę. Nie ze swojej winy. Po prostu samochód za nią nie zauważył tego, że zmieniło się światło i w nią wjechał. Jego samochód był w sumie w dobrym stanie. Ale auto koleżanki nie wyglądało za ciekawie. Do tego miała nawet problem żeby je odpalić i zjechać na pobocze. Ktoś wezwał więc pomoc drogową bo koleżanka nawet nie wiedziała do końca jak ma się zachować dla niej to była przecież całkiem nowa sytuacja. Ta pomoc drogowa w Warszawie zjawiła się naprawdę bardzo szybko. Samochód koleżanki został załadowany na holownik i zabrany. Pan z pomocy drogowej wszystko koleżance wyjaśnił. Pojechali razem do mechanika żeby ten sprawdził co się stało i dlaczego nie może ruszyć. Pan z pomocy drogowej pomógł też koleżance w spisaniu dokumentów do ubezpieczyciela także naprawdę jej pomógł i to w tych sprawach, w których nawet nie musiał. Był po prostu bardzo życzliwy.

Koleżanka była bardzo zdenerwowana zaistniałą sytuacją. I chyba tylko dzięki temu, że był z nią pan z pomocy drogowej udało jej się jakoś uspokoić i jeszcze dojechać do pracy tylko że autobusem. Gdy rozmawiała z mężem ten powiedział, że to naprawdę bardzo dobrze, że pojawiła się ta pomoc drogowa.