Wakacje z przyjaciółmi a dobra wypożyczalnia samochodów dostawczych

Tegoroczne wakacje postanowiliśmy spędzić razem ze znajomymi. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że jedziemy w tym roku nad nasze morze. Ale nie wynajmiemy żadnego apartamentu, żadnego domku czy pokoi hotelowych.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i transport pod namiot

wypożyczalnia samochodów dostawczychTe wakacje spędziliśmy pod namiotem. Oprócz naszej rodziny jechały jeszcze trzy inne. Łącznie jechało piętnaście osób. Oczywiście wliczając nasze kochane dzieci. Niestety jedna z rodzin nie posiada samochodu, dlatego musieliśmy coś wymyślić. Z Bydgoszczy nad morze na szczęście nie jest daleko, ale nie chcieliśmy żeby ktokolwiek jechał tam pociągiem czy autobusem. Postawiliśmy na wynajem samochodów dostawczych. Dwóch panów jechało dużym samochodem i do niego zapakowaliśmy wszystkie bagaże, namioty, grilla i inne różne sprzęty, które ze sobą zabraliśmy. Pozostałe trzynaście osób jechało w trzech samochodach osobowych. Na szczęście dobra wypożyczalnia samochodów dostawczych z krakowa miała również swój oddział w mieście, do którego jechaliśmy na wakacje. Dzięki temu nie musieliśmy płacić zbyt dużo za wynajem. Koszty dojazdu tam i z powrotem podzieliliśmy na całe cztery rodziny. Za pole namiotowe każdy płacił sam. Natomiast śniadania, obiady i kolacje robiliśmy zawsze razem. Nasze dzieciaki mogły się razem bawić i w ogóle się nie nudziły. Co prawda zajęliśmy trochę pola namiotowego, ale akurat tym się w ogóle nie przejmowaliśmy. Zawsze u nas było wesoło i o dziwo nikt z nikim się nie pokłócił. Tegoroczne wakacje były jednymi z najlepszych jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Po powrocie do domu mieliśmy co wspominać. Do dnia dzisiejszego kiedy spotykamy się z naszymi przyjaciółmi wspominamy nasze wakacje.

Już teraz mamy plany na to żeby w przyszłym roku jechać w takim samym składzie. Być może wyjedziemy w cieplejsze kraje. Nasi przyjaciele bez samochodu planują, że za rok już będą mieć swój własny.