W pracy dekoratora – lampy w stylu prowansalskim

Moja siostra jest początkującą dekoratorką wnętrz i umie je zaprojektować tak, że niejeden projektant, który pracuje w branży już od wielu lat, byłby zachwycony. Przede wszystkim tworzy wizualizacje poszczególnych pomieszczeń – łazienek, kuchni, pokojów.

Lampy w stylu prowansalskim są doskonałe

lampy w stylu prowansalskimPrzy wymyślaniu często inspiruje się tym, co jest dostępne w sklepach internetowych z dekoracjami i meblami. Szuka w internecie hasła „dekoracje do domu”, po czym wybiera sobie kilka najciekawszych wyników, na których się opiera. Ostatecznie musi wybrać jeden sklep internetowy, w którym dokona zakupu. Ostatnio widziałam jej wizualizację pokoju dla nastolatki – przede wszystkim rzucały się tam w oczy piękne meble Shabby Chic, które z pewnością są marzeniem niejednej dorastającej dziewczyny, ale też nie umknęły mojej uwadze tanie lampy w stylu prowansalskim. Jako ciekawe dodatki moja siostra zaproponowała dwa różne lustra dekoracyjne – do wyboru – oraz jakieś pudełka ozdobne, które można na przykład postawić na regale i schować w nich drobiazgi. Uważam, że zaprojektowała to wnętrze świetnie – sama chciałabym mieszkać w takim pokoju! Był pod każdym względem śliczny i perfekcyjnie przemyślany. Nawet, jeśli ktoś nie dysponuje przestronnym pokojem, a wymarzy mu się podobny wystrój, to nie musi się martwić – te meble są generalnie dość drobne i wąskie, więc z pewnością będą pasowały do każdego pokoju. Jedynym minusem może być to, że są dość drogie – ale to tylko moje zdanie.

Wiem, że jest mnóstwo ludzi, których stać na takie meble i z pewnością ich córki na tym skorzystają. Ja jednak nie mogłabym pozwolić sobie nawet na takie ozdobne lustra, które też nie są tanie. Jednak moja siostra nie musi w pracy zwracać aż takiej uwagi na to, co jest tanie – bardziej interesuje ją to, jakie obecnie panują trendy i co ludzie chcieliby mieć w swoich domach.