W oczekiwaniu na poród

Już niedługo zbliża się termin porodu. Jestem tym faktem bardzo podekscytowana, ale i zarazem bardzo się boję. W końcu to moja pierwsza ciąża i pierwszy poród. Na szczęście mój mąż jest ostoją spokoju, a przynajmniej tak przede mną udaje. 

Poduszeczki i kołderki dla niemowląt

bezpiezne tekstylia dla niemowlątNa szczęście dla naszej pociechy, która już niedługo zawita na świat mamy przygotowany pokój. Pokoik jest w kolorze żółto niebieskim, z racji tego, że będziemy mieli synka. Stoi w nim piękne drewniane łóżeczko, komoda, przewijak i inne rzeczy potrzebne dla maleństwa. Nie ukrywam jednak, że mieliśmy wiele dylematów jakie rzeczy wybrać. Jednymi z rzeczy, które sprawiły nam dość sporo kłopotu były bezpiezne tekstylia dla niemowląt. Musieliśmy się zdecydować na kołderkę i poduszeczkę. I to oczywiście nie jedną. Dla mojego upragnionego dzieciątka chcę mieć wszystko czego potrzeba. Dlatego też przy wyborze kołderki i podusi kierowałam się tym, aby były to bezpieczne tekstylia dla niemowląt i spełniały wszelkie dopuszczalne normy. Uważam, że podusie i kołderki, które wybraliśmy są naprawdę bezpiecznymi tekstyliami dla niemowląt. Oczywiście poza podusiami i kołderkami wybierałam kocyki, prześcieradełka do łóżeczka i inne bezpieczne tekstylia dla niemowląt. Na szczęście w całych zakupach dzielnie pomagał mi mój mąż i sam próbował się dowiedzieć, które tekstylia dla niemowląt są bezpieczne, a które należy omijać szerokim łukiem.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na rozwiązanie. Zanim jednak to nastąpi, codziennie siadam w bujanym fotelu, który stoi w pokoju naszego dzieciątka i opowiadam mu o wszystkim. Wierzę, w to, że mój ukochany synek mnie słyszy. Już naprawdę się nie mogę doczekać porodu i mam ogromną nadzieję, że przebiegnie on bez żadnych komplikacji i nasze dziecko będzie zawsze zdrowe.