Umocnienie dla mebli – spieki kwarcowe

Dzień dobry Kochani. Jak zapewne część z Was wie, od zawsze interesowałam się architekturą wnętrz. W ostatnim czasie nadarzyła się wspaniała okazja ku temu, żeby moją pasję wykorzystać w całej okazałości.

W kuchni spieki kwarcowe sprawdzały się znakomicie

spieki kwarcoweMoja mama wymarzyła sobie nową kuchnię. Jednak nie do końca sama wiedziała czego szuka. Na szczęście ja miałam pewien pomysł. Postanowiłam zabrać moją mamę do tak zwanego i bardzo popularnego showroom laminam. Z racji tego, że same mieszkamy w Warszawie, to nie było większych problemów z dojazdem. Wystawa prezentowała posadzki kamienne ale i blaty. Jak nie trudno jest się domyślić, składała się ona głównie z laminam. Cała ekspozycja tak bardzo spodobała się mojej mamie, że przystała na moją koncepcję. Po kilku dniach i mozolnych projektach, zamontowaliśmy blaty laminam. Ich funkcjonalność zachwyciłaby nie jednego wymagającego użytkownika. Uwarunkowane jest to tym, że znajdują się w nim spieki kwarcowe w niskich cenach z Warszawy. Zrobiło to na nas naprawdę bardzo duże wrażenie. Producenci zapewniają, że ich gwarancja będzie wyższa niż piętnaście lat. Jest to naprawdę dobra inwestycja. Kolejną zmianę, jaką wprowadziliśmy do kuchni mojej mamy, jest szafa. Dokładnie. Część osób zapewne bardzo się zdziwi faktem, że szafa, może stanowić dobre wyposażenie dla naszej kuchni. A jednak! Służy nam ona przede wszystkim do tego, żeby przechowywać w niej przede wszystkim różnego rodzaju przetwory na zimę. To zdecydowanie ułatwia i porządkuje całą sprawę. Polecam to każdemu. Jeżeli nie macie na przykład miejsca na spiżarnię, warto jest zainwestować w prostą szafę. Zaoszczędzicie miejsce, wszystko będzie w porządku. Bez trudu znajdziecie to co jest Wam w danej chwili po prostu potrzebne.

Jeżeli chodzi o zmianę kuchni, to zamontowaliśmy nowe rolety. Jasne, bo takie chciała mama. Kolejna zmiana, to wprowadzenie oświetlenia nad blatami.