Treściwe składniki karmy cangan

 

Przez wiele lat zajmowałem się hodowlą psów myśliwskich razy wyżeł niemiecki krótkowłosy. Moja rodzina koontynuowała tą tradycję od wielu pokoleń i byliśmy jej miłośnikami. Jednak ja jako osoba, która stawiała również na cechy użytkowe inaczej podchodziłem do parowania piesków.

Świetna karma o smaku łososia

canagan scottish salmonChciałem aby one sprawdzały się również w tym aspekcie użytkowym i osoby, które szukają towarzysza do uprawiania sportów lub polowania miały psa odpowiedniego do swojego stylu życia. Na dodatek sam prowadziłem kursy szkoleniowe. Jednak jako odpowiedzialny hodowca musiałem zwracać uwagę również na kwestie żywieniowe. Okazało się, że przez ostatnie lata rynek był zalewany produktami niskiej jakości. Osoby często nie czytały składu psiej karmy przez co pupil mógł mieć problemy z trawieniem. Ja wszystkim polecałem używaną przeze mnie canagan scottish salmon. Była to odmiana karmy, która w głównej mierze składała się ze szkockiego łososia. Dzięki temu była charakterystyczna i przypadała do gustu wielu psom. Pełnowartościowe składniki takie jak bataty, rumianek, żurawina czy wodorosty były nieoczywistymi suplementami. Jednak takie połączenie miało spore walory i wpływało pozytywnie na zdrowie naszych podopiecznych. Ja jako osoba, która trenowała wyżły niemieckie pod kątem użytkowem wymagałem od nich trochę więcej wysiłku fizycznego. Jednak musiałem pamiętać o tym, że te psy były wystawowe.

Musiałem mieć zatem karmę, która będzie wystarczająca pod względem energetycznym, smakowym oraz przede wszystkim wzmacniać skórę oraz sierść. Na nią często zwracano uwagę na licznych wystawach dlatego musiałem szczególnie dbać o wygląd sierści i wyonywać zabiegi pieęgnacyjne. Cangan o smaku łososia był według mnie strzałem w dziesiątkę i sam stosowałem go do podawania posiłków.