Treningi indywidualne jako biznes

Piłka nożna od zawsze była moją pasją. Zawsze chciałem się tym zająć na poważnie. Kraków słynie ze znanych zespołów piłkarskich. Generalnie coraz więcej ludzi promuje zdrowy styl życia i wysyła pociechy na zajęcia sportowe dla dzieci.

Treningi indywidualne to może być to!

treningi indywidualne piłka nożna krakówPostanowiłem założyć szkółkę młodych talentów. Dzieci były by trenowane pod różnymi kątami, żeby odkryć w których dziedzinach są najlepsi. Na początku muszę znaleźć szkołę, od której mógłbym wynająć boisko na zajęcia. Zajęcia sportowe dla dzieci byłyby skierowane do młodzieży szkolnej. Obecna młodzież ma dużo lekcji. Sporo czasu spędza przed komputerem. Chciałbym im zaproponować ciekawą alternatywę. Zajęcia pozalekcyjne miałyby na celu wprowadzenie trochę ruchu na świeżym powietrzu i na hali szkolnej. Zajęcia pozalekcyjne dawałyby możliwość poznania nowych kolegów i co najważniejsze oderwania młodzieży od komputera. Za moich czasów Kraków tętnił życiem. Młodzież wakacje spędzała na podwórku. Bawiliśmy się w różne zabawy. Nikt nie siedział w domu w ciągu dnia. Teraz jest inaczej. Pojechałem do szkoły, przedstawiłem swój pomysł na biznes. Dyrektorce pomysł się spodobał i podpisaliśmy umowę. Przygotowałem ulotki, które rozniosłem ze znajomymi w okolicy. Miałem już sporo telefonów. Uzbierała się spora grupka chętnych chłopaków. Zaczynamy od poniedziałku. Na początku wprowadzę treningi indywidualne piłka nożna kraków. Jeżeli zobaczę, że ktoś nadaje się na bramkarza wprowadzę dodatkowo dla wybranych treningi bramkarskie. Znajomi wspierają mnie w moim nowym pomyśle.

Moja szkółka już działa. Za nami już są pierwsze sparingi z innymi szkółkami. Moja grupa jest bardzo utalentowana. Chłopacy mają zacięcie i nie poddają się. Przychodzą chętnie na treningi indywidualne. Mam nadzieje, że będziemy wspólnie osiągać sukcesy.