Tłumacz sprawnie przetłumaczył tekst w projekcie

Szefowa dała mi bardzo ważne zlecenie. Nasza firma bierze udział w konkursie. Zależy nam bardzo żeby zając dobre miejsce bo dzięki temu możemy liczyć na dodatkowe fundusze z urzędu miasta. Pracownicy dobrze się do tego konkursu przygotowywali. Zrobiliśmy bardzo ciekawy projekt a ja dostałam zadanie żeby znaleźć biuro tłumaczeń.

Znalazłam dobrego tłumacza

biuro tłumaczeń angielskiProjekt musi być przetłumaczony przez fachowa, który posiada wszystkie potrzebne dokumenty. Moglibyśmy zlecić tłumaczenie projektu naszym pracownikom ale zależy nam żeby w projekcie wszystko było przetłumaczone prawidłowo. Można liczyć na bardzo duże dofinansowania i szkoda by było żeby przez jakieś błędy nie zostać wytypowanym i nie uzyskać tych środków. Środki są potrzebne nam na rozwój firmy. Postanowiłam wziąć się od razu do pracy. W naszym mieście jest bardzo wiele biur, które świadczą takie usługi. Zależało mi na sprawdzonym biurze, które ma dużo dobrych opinii od klientów, którzy korzystali już z ich usług. Znalazłam dobre biuro tłumaczeń angielski, które jest na naszym rynku już od wielu lat. Ma na swoim koncie wielu zadowolonych klientów. Pracownicy biura posiadają wymagane certyfikaty i dobrze wykonują swoją pracę. Nasz projekt został bardzo dobrze przetłumaczony. Udało nam się uzyskać wysokie dofinansowanie, które nasza firma na pewno bardzo dobrze spożytkuje. Bardzo się cieszę, że udało mi się pomóc w tłumaczeniu. Zapisałam sobie w kontaktach namiary na biuro tłumaczeń i kto wie może kiedyś będę miała jeszcze potrzebę żeby z ich usług skorzystać.

Szefowa była zachwycona pracą całego zespołu. Bardzo podziękowała nam za zaangażowanie. Każdy pracownik dostał mały prezent i szefowa przygotowała dla nas także poczęstunek z pysznym ciastem i dobrą kawą w ramach podziękowań za naszą pracę.