Taxi bagażowe pomysłem na biznes

Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć porządnej pracy. Zazwyczaj przyszli pracodawcy proponują mi umowę zlecenie i to za najniższą krajową. Niestety nie mogę sobie pozwolić na takie małe zarobki. Mam dwójkę dzieci i żonę, która z powodów zdrowotnych nie może podjąć pracy.

Taxi bagażowe moją nową usługą

taxi bagażoweMoją pasją zawsze były samochody. Uwielbiałem jeździć szczególnie tymi dużymi. Mój najlepszy przyjaciel Stanisław zasugerował mi świetne rozwiązanie a mianowicie, żebym otworzył firmę świadczącą usługi transportowe. Poznań to nasze miasto i nie można pominąć go w nazwie. Staszek to bardzo pomysłowy człowiek. Kupiłem już kilka samochodów zazwyczaj są to busy max długie i max wysokie. Te pomieszczą najwięcej rzeczy. Myślę, że przeprowadzki to bardzo dobre rozwiązanie w tym wielkim mieście. W Poznaniu mieszkają zamożni ludzie i oni często zmieniają mieszkania na większe. Myślę, że forma będzie świetnie prosperować. Chcę też wprowadzić nową usługę o nazwie taxi bagażowe Poznań. Wymyśliłem, że w takim taxi będą jeździć tylko duże samochody w kombi. Klienci, którzy mają duże bagaże dla przykładu ci co się spieszka na samolot będą mogli tą usługę zamówić. Taksówka bagażowa będzie też miała dodatkową usługę a mianowicie pomoc kierowcy w załadowaniu toreb do bagażnika a nawet klient będzie mógł poprosić, żeby pan kierowca sam przyszedł do jego mieszkania i zabrał torby. Będzie to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla osób starszych, które ze względu na wiek i zdrowie nie mogą nosić ciężkich rzeczy. Biznes oparty na przeprowadzkach jest strzałem w dziesiątkę.

Tym bardziej, że mało jest takich firm w Poznaniu. Uważam, że bagażówka przyniesie mi dużo zysku i w końcu żona i dzieci będą ze mnie zadowoleni i postaram się zapewnić im duże lepsze życie niż teraz. Bardzo się cieszę, że dostałem dofinansowanie na otwarcie firmy.