Tabliczki znamionowe – moja firma

Prowadzę firmę, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju tabliczek metalowych. Nie marzyłam nigdy o tym, żeby właśnie taką działalność posiadać, ale tak się jakoś złożyło. Dostrzegłam po prostu pewną niszę w tej dziedzinie w moim regionie i tak się zaczęło.

Tabliczki znamionowe dla firm i nie tylko

tabliczki znamionoweUważam, że trzeba korzystać z szans, które daje nam los. To była właśnie moja okazja i naprawdę jej nie przepuściłam. Zdecydowałam, że pierwsze tabliczki metalowe, jakie będę tworzyć, to będą te ręcznie robione. Od lat wiedziałam, w jaki sposób przebiega grawerowanie i chciałam je sama wykonywać. Zatrudniłam oczywiście już od początku działalności kilkoro pracowników, bo sama nie dałabym rady opanować wszystkich procesów. Od początku mieliśmy tabliczki grawerowane, ale też i takie, które wykonywało się z pomocą zaawansowanych technologii. Nie muszę chyba wspominać, że zakup sprzętu to było to, co kosztowało mnie najwięcej. Nie każdy mógłby sobie pozwolić na rozpoczęcie tego typu działalności. Ja jednak miałam zawsze bogatych rodziców, a więc mogłam liczyć na wsparcie. To oni podsunęli mi pomysł, aby skupić się głównie na temacie, jakim są tabliczki znamionowe dla firm. Twierdzili, że tutaj jest prawdziwa szansa na wzbogacenie się i jeśli będę świadczyć naprawdę dobrej jakości usługi, nie opędzę się od klientów. Oni zawsze mieli nosa do interesów, więc zaufałam im i prędko w mojej firmie powstała pierwsza tabliczka znamionowa. Była całkiem ładna, choć nie to jest w tego typu tabliczkach najważniejsze.

Dziś mój biznes bardzo dobrze prosperuje, a ja rzeczywiście mam wiele zleceń i o wiele więcej pracowników niż na samym początku. Bardzo mnie cieszy, że zajęłam się właśnie takim tematem. Teraz dbam o to, aby moje produkty były coraz lepszej jakości, aby klienci byli zawsze zadowoleni.