Szukam dobrego dj na imprezę weselną

Moja narzeczona nie lubi zajmować się żadnymi organizacjami imprez. Najchętniej to w ogóle zrezygnowałaby z wesela, ponieważ jest z tym za dużo roboty. Uznałem, że w takim razie sam się wszystkim zajmę i tak też zrobiłem. Została mi oprawa muzyczna.

Na moim weselu był bardzo profesjonalny dj

dj na weseleOd początku sądziłem, że najlepszym pomysłem będzie dj na wesele i takiej osoby szukałem. Nie interesowała mnie orkiestra, ponieważ lubimy różnorodną muzykę i chciałem mieć pewność, że jej wykonanie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wiem, że łatwo będzie mi znaleźć profesjonalistę, ponieważ jest mnóstwo ogłoszeń tego typu. Wpadłem na jedno ogłoszenie, gdzie reklamował się młody dj na wesele, który dopiero zaczyna w branży. Z tego też względu koszt za jego usługi był znacznie niższy. Postanowiłem go sprawdzić i umówiłem się na spotkanie, na którym zaprezentuje mi swoje możliwości. Chłopak grał na jakichś trzech weselach i na dodatek zatrudniony jest w jakimś znanym lokalu w mieście. Kiedy posłuchałem jak gra to uznałem, że to jest właśnie dj na wesele, którego szukałem. Miał wolny termin na jedenastego sierpnia i od razu spisaliśmy umowę współpracy. Wiolka będzie zadowolona, ponieważ wszystko już załatwiłem i nie musi się niczym zajmować. Nawet menu sam wybrałem. Ona mi ufa i wie, że całą organizację może mi całkowicie powierzyć. Jedyne co musi zrobić to wybrać sobie sukienkę i buty. W to ja się nie zamierzam w ogóle mieszać. W domu jej o wszystkim opowiedziałem i była mi wdzięczna za wszystko co zrobiłem.

Nasza impreza weselna była udana. Wszyscy goście świetnie się bawili a dj stanął na wysokości zadania. Dobrze, że dałem szansę temu młodemu chłopakowi, bo ma kolejny wpis w swoim życiorysie i zdobywa doświadczenie. Był świetny.