Szkolenie ze sporządzania kosztorysów i wycen budowlanych

W moim mieście jest organizowane szkolenie dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia. Ogłoszenie zobaczyłam w gazecie lokalnej. Postanowiłam pokazać je mamie. Mama nie pracuje pomyślałam, ze może będzie miała ochotę się na nie zapisać i z niego skorzystać. Po pierwsze wyjdzie z domu a po drugie pozna jakieś osoby w swoim wieku.

Profesjonalne kosztorysy budowalne

kosztorysy budowlaneMoja mama zawsze była aktywna ale od kiedy jest sama przestała wychodzić do ludzi. Tak nie może być, muszę coś zrobić żeby wyszła z domu. Okazało się, ze na szkoleniu będą uczyć wykonywać kosztorysów. Kosztorysy budowlane są w dzisiejszych czasach poszukiwane przez wiele różnych osób i inwestycji. Każdy kiedy zaczyna jakąś inwestycje, nie ważne czy jest to budowa domu, mieszkania czy remont generalny budynku, musi wiedzieć ile trzeba przeznaczyć na tą inwestycje pieniędzy. Kosztorysy inwestorskie muszą być przygotowywane przez osoby, które się na tym znają. Najlepiej gdy maja doświadczenie i profesjonalnie podchodzą do tematu. Kosztorysy robót budowlanych maja być prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży. Miasto zdecydował się na zorganizowanie takiego szkolenia, żeby osoby starsze miały jakąś motywacje i nabywały nowych umiejętności. Jest wiele firm w regionie które gwarantują zatrudnienie dla osób starszych. Dolny Śląsk jest znany właśnie z takiego podejścia do osób starszych. Wyceny nieruchomości także mają się znaleźć na tym szkoleniu. Mama stwierdziła, że tematyka kursu jest ciekawa i zdecyduje się zapisać.

 

Bardzo się ucieszyła, że mama weźmie udział w tym szkoleniu. Pierwsze zajęcia maja być już w poniedziałek. Mama podpisała wszystkie potrzebne dokumenty. Trochę było tych wszystkich formalności. Już nie mogę się doczekać czy mama będzie zadowolona z tego szkolenia. Oby tak było.

Zainteresowanym kosztorysami budowlanymi polecam ARTKOSZT z Wrocławia, Wybrzeże Ludwika Pasteura 13 lok. 1