Szklane panele w łazience

Gdy prawie skończyliśmy remont łazienki, zaczęliśmy wraz z mężem rozglądać się za czymś, co podkreśliłoby prostotę tego pomieszczenia. Wybraliśmy białe meble wraz z jasnymi ścianami, dlatego zależało nam, aby wprowadzić coś, co będzie stanowiło idealny kontrast.

Dlaczego wybraliśmy szklane panele?

warszawa szklane paneleW którymś ze sklepów zauważyłam coś takiego jak szklane panele. Zaciekawiły mnie one, dlatego zaczęłam pytać o nie sprzedawcę. Okazało się, że bardzo dużo osób właśnie je wybiera, aby zaakcentować coś, co kochają albo żeby wyróżnić jakoś swój pokój. Zgodnie z mężem stwierdziliśmy, że to idealna opcja dla nas. W związku z tym pochodziliśmy do wielu sklepach w takim mieście jak Warszawa Szklane panele znajdowały się niemalże w każdym, a my mieliśmy duży problem, aby wybrać jeden wzór. Każdemu z nas podobało się coś innego. W końcu zdecydowaliśmy się, że wybierzemy jedno ze wspólnych zdjęć z wakacji z Wenecji i w ten sposób jedno z wielu wspaniałych wspomnień będzie nam przypominało o najlepszych wakacjach, na których byliśmy razem. Cena jest bardzo różna. Zazwyczaj zaczynają się od około trzystu złotych. Warto jednak dodać, że zależna jest ona od kilku czynników, a mianowicie wymiaru szklanych paneli czy grubości szkła. Szklane panele mogą być zrobione jako kilka mniejszych, które łączy się ze sobą lub jako jedna duża powierzchnia, o czym warto wiedzieć. Wizualnie szklane panele z grafiką urozmaicą każde wnętrze, więc jak widzicie są w stanie ożywić każdy pokój. 

Jako ciekawostkę wspomnę, że szklane panele optycznie powiększają pomieszczenie, co niewątpliwie jest ich zaletą. Dodatkowo dodam, iż w bardzo ładny sposób się je czyści. Każdy z nas posiada w domu nieużywaną szmatkę czy gąbkę, prawda? Wystarczy jeszcze odrobina płynu do szyb bądź naczyń i przetrzeć.