Szef kupuje dom drewniany z bali

Szef w mojej firmie ostatnio podjął decyzję o tym, że się przeprowadzi. W sumie od wielu lat naprawdę kawałek drogi dojeżdżał do pracy. Wszyscy dziwili mu się, że tu na miejscu nie kupi sobie chociaż jakiegoś mieszkania przecież stać go na taki wydatek.

Domy z bali robią wrażenie

domy drewniane z baliJednak on twierdził, że po prostu nie wyobrażą sobie tego że mógłby mieszkać w bloku. Do tej pory cały czas mieszkał z żoną w dużym domu jednak daleko. Po tych latach rozwiedli się jednak. Majątek został podzielony jednak firma została u szefa. I wtedy właśnie powiedział w firmie, że teraz będzie mieszkał dużo bliżej i że nie może się już tego doczekać. Okazało się, że budują się niedaleko firmy domy z bali i on jeden zamierza kupić. Do tej pory szef miał naprawdę daleko a teraz będzie mógł iść spacerem do pracy. Będzie to dla niego zupełnie coś innego. Te domy z bali pod klucz już kiedyś się podobały szefowi. Pamiętam dobrze jak o tym opowiadał. Te stylowe domy drewniane z bali robią naprawdę duże wrażenie. Jestem bardzo ciekawa tego ile kosztują takie domy drewniane pod klucz właśnie. Ciekawa jestem tego czy takie domy z bali całoroczne są droższe od takich domów murowanych. W każdym bądź razie dom szefa już niedługo zostanie oddany do użytku. A szef podobno zatrudnił już architekta wnętrz po to żeby pomógł mu urządzić wnętrze. Myślę, że taki architekt urządzi je naprawdę świetnie. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję zobaczyć końcowy efekt. Podobno szef znalazł też jakąś firmę, która ma zrobić w sposób profesjonalny cały ogród.

W ogrodzie tym ma być bardzo dużo miejsca na grillowanie i przyjęcia w ogrodzie bo szef lubi tego typu przyjęcia. Jestem tylko ciekawa jakim jest kucharzem bo pewnie do tej pory wszystko jednak przygotowywała jego żona a nie on. No chyba że to on to robił.