Suplementy diety naprawdę działają

Staram się żyć zdrowo, ale nie jest to dla mnie łatwe. Mam wymagającą pracę i niezbyt dużo czasu dla samej siebie, a więc czasami zamiast zdrowego obiadu muszę wybrać odgrzanie jakiegoś gotowego posiłku na szybko, czy odpoczywanie na kanapie zaraz spaceru. Kiedyś czułam, że mój organizm nie radzi sobie dobrze. Wtedy też zainteresowałam się suplementami dla kobiet.

Moje ulubione suplementy zawierają magnez i potas

suplementy diety dla kobietUważam, że uzupełnianie składników odżywczych jakich mamy za mało i organizm nie może sam sobie ich dostarczyć jest bardzo ważne. Stosuję różne suplementy diety dla kobiet, ale nie przesadzam z ilością przyjmowanych przeze mnie witamin i innych zdrowych składników odżywczych zamkniętych w formie tabletki. Pierwsze suplementy zaczęłam brać kilka lat temu i to, jakie tabletki biorę teraz znacznie różni się od tego, co zażywałam codziennie kiedyś. Przede wszystkim jest tego mniej, bo nie potrzebuję już aż tak dużego uzupełniania chociażby witamin. Uważam, że nie prowadzę na tyle zdrowego trybu życia i np. nie gotuję na tyle różnorodnie żebym dostarczała mojemu organizmowi wszystkich składników, które potrzebuje by idealnie działać. W moim przypadku najważniejszy dla mnie jest magnez. Biorę bardzo dobry suplement diety zawierający magnes i potas. Magnez jest świetny dla osób, które mają stresującą pracę. Zapobiega on też skurczom, a miałam kiedyś z nimi problem ze względu na siedzący tryb pracy.

Uważam, że stosowanie suplementów jest bardzo dobrym wyjściem i polecam je każdemu, ale oczywiście jeżeli się nie przesadza. To by czasem zadbać o siebie jest bardzo ważne i bez tego nawet najlepszy suplement diety w niczym nie pomoże. Każdej kobiecie, która chce zacząć brać jakieś witaminki, czy coś w tym stylu zalecam zrobienie badań i odwiedzenie lekarza w celu konsultacji. Ja tak zrobiłam i była to naprawdę dobra decyzja.