Stylowa aranżacja wnętrz w mieszkaniu szwagierki

Moja szwagierka niedawno wyszła za mąż. Wesele odbyło się w naprawdę pięknym hotelu w Gdańsku i muszę przyznać, że było naprawdę udane. Szwagierka ze swoim mężem mieli naprawdę bardzo dużo szczęścia bo kazało się, że rodzice złożyli się i kupili młodym na nową drogę życia mieszkanie.

Aranżacja wnętrz mi pasowała

aranżacja wnętrz Taki prezent to jest rzeczywiście coś. Nie muszą zaczynać tak naprawdę dorosłego życia od razu z kredytem na jakieś trzydzieści lat. Mieszkanie jakie dostali znajduje się w naprawdę bardzo ładnej dzielnicy. I samo mieszkanie jest naprawdę bardzo przestronne. Gdybym ja dostała taki prezent to pewnie bym nie mogła uwierzyć w swoje szczęście. Szwagierka z mężem wszystkie pieniądze jakie otrzymali na prezent od gości weselnych przeznaczyli na urządzenie mieszkania. Wcześniej myśleli, że będą musieli zostawić pieniądze na wkład własny do kredytu. Jednak trzeba przyznać, że szczęście się do nich po prostu uśmiechnęło. Mieli tyle pieniędzy na projektowanie wnętrz, że stwierdzili, że skorzystają z usług profesjonalisty. Taki architekt wnętrz wydawał się najbardziej odpowiednią osobą. Ten architekt, którego znaleźli specjalizował się w bardzo nowoczesnych wnętrzach. I z tego co opowiadała mi szwagierka taka właśnie stylowa aranżacja wnętrz w gdańsku by im najbardziej pasowała. Byli w sumie dwójką niezwykle nowoczesnych młodych ludzi także nie dziwi mnie fakt, że chcą mieć nowocześnie urządzone mieszkanie. Chociaż teraz jest też moda na wnętrza w stylu retro. Jednak oni zdecydowali się na zupełnie nowoczesny i minimalistyczny styl. No niech się cieszą tym minimalizmem póki nie ma dzieci.

Później pewnie nie będzie już to takie proste by byli konsekwentnym w tym akurat stylu. Gdy zobaczyłam pierwszy raz mieszkanie szwagierki bardzo mi się spodobało, naprawdę było zrobione ze smakiem.