Strona internetowa dla firmy od ogrodzeń

Nazywam się Julia i jetem webmasterką. Zatrudnia mnie firma, która mieści się w centrum Bielsko Białej i otrzymuję dość dużo zleceń. Bielsko Biała jest moim miastem rodzinnym i planuję tutaj zostać na stałe.

Ogrodzenia z różnych materiałów

ogrodzeniaMam dobrą pracę, narzeczonego i jestem zadowolona. Jakiś czas temu do naszej firmy zgłosił się producent, który poprosił o zaprojektowanie strony internetowej. Był to nowy producent w Bielsko Białej i jeszcze nie posiadał swojej strony internetowej. Właściciel firmy zaoferował mi to zlecenie i bardzo chętnie się za nie zabrałam. W ofercie znajdowały się liczne atrakcyjne ogrodzenia z bielsko białej wykonane z różnego rodzaju materiałów oraz bramy, których było równie dużo. Otrzymałam od klienta wszystkie niezbędne informacje, więc od razu mogłam się zabrać za projektowanie. W pierwszej kolejności umieściłam okna, ponieważ było tam najmniej danych do wprowadzenia. Kiedy już wprowadziłam wszystkie okna to zabrałam się za drzwi zewnętrzne, których było naprawdę sporo. Musiałam umieścić wymiary oraz wyszczególnić materiały, z których są produkowane wszystkie drzwi zewnętrzne. Zajęło mi to sporo czasu ale i tak miałam go mnóstwo. Następne wprowadziłam ogrodzenia, które również podzieliłam według kategorii. Na stronie było mnóstwo zakładek, ale było to konieczne, by klienci mogli łatwo się poruszać po tej stronie. Na koniec zostawiłam bramy. W tej zakładce znajdowała się również automatyka do bram, dlatego postarałam się, aby wszystkie dane były bardzo precyzyjnie wprowadzone. Klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług, ponieważ doskonale realizujemy wszelkie ich potrzeby.

Kiedy już automatyka do bram została wprowadzona, to zadzwoniłam po szefa. Miał sprawdzić mój projekt i zadecydować, czy nadaje się, aby przedstawić go klientowi. Był zadowolony.