Sprzedaż tanich mebli używanych

Ostatnio robiłam remont w kuchni w wyniku którego będę też wymieniać wszystkie meble. Chce mieć trochę ciemniejsze meble niż mam do tej pory. Teraz mam białe meble i trochę mi się znudziły, po za tym trzeba dbać ze szczególną uwagą, ponieważ wszystkie zabrudzenia widać z daleka, jak to na białym kolorze.

Meble kuchenne za pół ceny

tanie mebleSkoro mam zamiar kupić nowe meble do kuchni, to muszę zrobić coś ze starymi. Tak wpadłam na pomysł by je nie wyrzucać tylko sprzedać komuś. Pomimo iż są to białe meble, to są bardzo zadbane i na pewno ktoś się skusi by je kupić. Wiele ludzi kupuje używane meble. Jeszcze jak opuszczę cenę, to na pewno ktoś się skusi. Tanie meble wszędzie zejdą bez względu czy będą dostępne w sklepie czy u od osoby prywatnej. Zrobiłam kilka zdjęć  moich mebli kuchennych i wstawiłam na portalu internetowym, tam gdzie można wystawić rzeczy na sprzedać. W przeciągu godziny od chwili umieszczenia ogłoszenia zgłosiła się pani, która była zainteresowana kupnem mebli. ale zaznaczyła, że zanim zapłaci to musi je obejrzeć na własne oczy. Wiadomo, że na zdjęciach to nie zawsze wszystko dobrze widać. Nie miałam z tym problemu by ta pani przyszła do mnie i obejrzała te meble. Ważne by je ostatecznie kupiła. Zobaczymy czy będzie się targować czy weźmie je po takiej cenie jaka wystawiłam. W sumie do sprzedania mam dwie duże szafki, w których można chować naczynia. Jedne są z przeszkolonymi szafkami. Mam też komody z blatami, gdzie można przygotowywać posiłki. Do tego jest jeszcze stolik i krzesło.

Zamiast wyrzucać meble na śmietnik, to można je tani sprzedać komuś. Nieważne, że są używane, ludzie takie meble też kupują. Ważne by była dobra cena i meble by były całe. Ostatnio wystawiłam swoje meble kuchenne. Chce wymienić je na nowe, więc stare wystawiła na sprzedaż. Jak na ich dobry wygląd to cena jest naprawdę bardzo niska.