Sprowadzam buty Memo, które są profilaktyczne

Najpierw to hurtownią zarządzał mój młodszy brat. Jakoś nie miał smykałki do handlu i potrzebował mojej pomocy. Wtedy wspólnie podjęliśmy decyzję, że to ja się sam wszystkim zajmę. Obecnie mam jedną z większych hurtowni w mieście.

W mojej hurtowni można kupić buty firmy Memo

Moje produkty to są bardzo specjalistyczne i skierowane głównie do firm. Zaopatrują się u mnie sklepy medyczne, czy różne placówki. Moja klientela jest bardzo wybredna i towar, który posiadam jest z najwyższych półek. Od kilku miesięcy prowadzę negocjacje z producentem, który oferuje profilaktyczne buty Memo i liczę, że niebawem będą one dostępne w mojej hurtowni. Wiem, że to doskonała marka i klienci też zdają sobie z tego sprawę. Chcę utrzymać sprzedaż na takim samym, bądź wyższym poziomie i jest to dla mnie szalenie ważne. Już nawet niektórych klientów, tych najważniejszych to poinformowałem, że niebawem będę miał profilaktyczne buty Memo w sprzedaży. Wiem, że negocjacje zakończą się pomyślnie i zrobię ze swojej strony wszystko, aby tak było. W piątek jechałem do producenta po ostateczną decyzję. Przygotowałem wszystkie umowy i zamierzałem wrócić z podpisanym kontraktem. To był dla mnie bardzo dobry dzień i wiedziałem, że wszystko pójdzie pomyślnie. Moje przeczucie mnie nie zawiodło i tym razem. Podpisałem umowę współpracy i od poniedziałku w mojej hurtowni będzie można kupić profilaktyczne buty Memo. Wszyscy pracownicy gratulowali mu sukcesu i widziałem, że wszyscy są z tego zadowoleni. Dla każdego to sukces.

Ta współpraca okazała się bardzo korzystna. Jeszcze nigdy w historii mojej działalności nie miałem takich obrotów. Wiedziałem, że jak wprowadzę do sprzedaży te buty, to bardzo szybko zauważalne będą korzyści z tym związane. Odniosłem sukces.