Spodobał mi sie program o kreatorze wizytówek

Mam na imię Patrycja. Dzisiaj nie poszłam do szkoły bo jestem troszkę przeziębiona. Nie lubię siedzieć sama w domu. Brat w szkole, rodzice są w pracy a ja siedzę sama. Ile można grac na komputerze lub czytać.

Kreator wizytówek to wyzwanie

kreator wizytówekPostanowiłam przygotować sobie drugie śniadanie i obejrzeć telewizor. O tej porze zazwyczaj nie ma żadnych seriali, które oglądam. Zazwyczaj lecą powtórki i nie chciałam już kolejny raz oglądać tego samego. Włączyłam sobie program o przygotowywaniu ulotek, katalogów i wizytówek. Najbardziej spodobały mi się informacje, które pani prowadząca przekazywała o wizytówkach. Pokazała program do wizytówek na którym pracowała. Popularny kreator wizytówek wydawał mi skomplikowany. Ja lubię wyzwania a temat mnie zainteresował więc zapisałam sobie nazwę tego programu żeby sobie go kupić. Projektowanie wizytówek to chyba będzie moja pasja. Program bardzo mnie zainteresował. Zapomniałam nawet o tym, że jestem chora. Z ciekawością patrzyłam na wszystkie zakładki i postępy w przygotowywaniu wizytówki. Wizytówki wzory znajdowały się na pulpicie w tym programie. Był do nich łatwy dostęp. W programie znajdowało się dużo wzorów. Można było w nich przebierać. Wykonane wizytówki można było podglądać w internecie. Wizytówki online można było udostępniać swoim znajomym czy rodzinie. Jak mama wróci z pracy muszę jej koniecznie powiedzieć o tym programie. Na pewno będzie zaskoczona, że ta dziedzina tak mnie zainteresowała. Zawsze miałam dwie lewe ręce do programów i komputera. Mama pracuje w tej branży i ma do czynienia z przygotowywaniem wizytówek dla różnych klientów.

Mama powiedziała, że program do wizytówek przyniesie z pracy na płycie i będę mogła z niego korzystać w domu. Bardzo się ucieszyłam. Mam postanowiła także we wszystko mnie wprowadzić.