Spersonalizowany kalendarz na prezent

Od kilku tygodni zastanawiałam się co mogę podarować mojemu tacie jako prezent urodzinowy. Prowadzi on swoją firmę transportową i chciałam wybrać coś, co bardzo mu się przyda. Jako, że nie do końca znam specyfikę branży – wiadomo, coś wiem tyle ile usłyszałam ale nic dokładnego.  Długo szukałam w internecie inspiracji na prezent dla przedsiębiorcy. Wreszcie udało mi się znaleźć świetny produkt.

Grawerowany laserem kalendarz jako podarunek

grawerowanie laserem CO2 i YAGWiadomą sprawą jest, że posiadanie własnego przedsiębiorstwa jest sprawą bardzo wymagającą. Trzeba mieć gdzie zanotować różnego rodzaju ważne informacje, zdarzenia czy spotkania. Teoretycznie taki kalendarz powinien prowadzić sekretariat, jednak mój tata jest zadania, że on sam najlepiej zadba o swoje interesy. Zamówiłam więc wysokiej jakości kalendarz, który okryty jest pięknym materiałem imitującym skórę. Na nim znajduje się rok jak również logo jego firmy. Wykonane zostało grawerowanie laserem CO2 i YAG, dzięki czemu wszystko wygląda perfekcyjnie. Nigdzie nie ma śladów przypaleń, maszyna poradziła sobie idealnie z wykonaniem napisu. Jako, że tata prowadzi firmę transportową zdecydowałam się na zanotowanie tam najważniejszych informacji dla kierowców z zaznaczeniem świąt w krajach Unii Europejskiej. Wtedy będzie widział dokładnie kiedy jego kierowcy będą zmuszeni do robienia pauzy. Przeglądając katalog produktów, które mogą zostać wygrawerowane zastanawiałam się dlaczego sama nie wpadłam na to, aby wykonać spersonalizowany prezent. W katalogach jest bardzo wiele ciekawych produktów.

Reakcja taty na kalendarz była bezcenna. Bardzo ucieszył się, że otrzymał nie tylko przydatny prezent jako dla prezesa firmy ale również dla niego samego. Od razu zaczął notować wszystkie najważniejsze sprawy.