Specjalista PR pomoc w sprawach firmy

 

Prowadzę średniej wielkości firmę, zajmującą się produkcją wyrobów z drewna i betonu. Ostatnimi czasy mamy coraz więcej zleceń, które są bardzo rentowne, ponieważ pochodzą od wielkich firm. Niestety to nie podoba się mojej konkurencji. Nie chce już wspominać nic na temat nieuczciwej konkurencji, powiem tylko, że aktualnie ktoś psuje mi opinię w środowisku przedsiębiorców.

Dobry PR promujący firmę

agencja PR WarszawaW internecie na temat mojej firmy pojawiły się niepochlebne opinię, które publikuje firma konkurencyjna. Jeden z ich klientów przeszedł do mnie z powodu niższych cen, które oferuję za swoje usługi. Zgłosiłem już to działanie do odpowiednich organów, ale teraz potrzebuję kogoś kto wypromuje dobrą opinię mojej firmy. Poszukiwana agencja PR Warszawa, ponieważ tam znajduję się biuro mojej firmy. Mam nadzieję, znaleźć specjalistę, który pomoże mi zawrzeć złe wrażenie, które zrobiła konkurencyjna firma. Nie chcę, żeby moją działalność oceniano przez pryzmat plotek wynikających z zazdrości. Chcę, żeby moi klienci wiedzieli, że moje produkty to wysokiej jakości wyroby z drewna i betonu. Agencja PR Warszawa powinna umieć wpłynąć na opinię innych ludzi, oczywiście nie jakimiś czarami i nieprawdziwymi informacjami, ale tylko rzetelnymi faktami. Świetnie sprawdzi się agencja PR Warszawa, która ma doświadczenie w tego typu akcjach. Bardzo zależy mi na odzyskaniu dobrej opinii wśród środowiska przedsiębiorców, ponieważ od tego zależy cały mój biznes.

Nawiązałem współpracę z Panią Karoliną. Jest ona świetną osobą, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Aktualnie już odzyskuj dobre imię wśród klientów. Agencja PR Warszawa zapewniła mi również nowych klientów. Oczywiście nie działamy w ten sposób co firm konkurencyjna roznosząc plotki  z zazdrości.