Sklep ze zdrową żywnością w zmianie stylu życia

Chciałabym wam dzisiaj zwrócić uwagę na to, że zmiana stylu życia musi zacząć się od zmiany drobnych nawyków. Wyrzuć ze swojego menu to, co ci szkodzi. Zacznij jeść trochę mniejsze porcje, ale za to częściej. Znajdź chociaż pół godziny dziennie na jakąś aktywność fizyczną – może to być jazda na rowerze czy chociażby szybki spacer.

Sklep ze zdrową żywnością i słodkie

sklep ze zdrową żywnościąZmień swoje syntetyczne kosmetyki sławnych firm na nieco alternatywną wersję – naturalne kosmetyki z wyciągami roślinnymi. Albo jeszcze lepiej – przerzuć się na kosmetyki organiczne. Co do kosmetyków, mogę również polecić olej kokosowy nierafinowany jako doskonały środek nawilżający. Jest sprawdzony jako odżywka do włosów, płyn do demakijażu czy alternatywa pianki do golenia. Poza tym można go używać do smażenia potraw – i jest pod tym względem o wiele zdrowszym tłuszczem, niż inne. Wręcz polecany jest osobom, które chciałyby zrzucić parę kilogramów. Ja polecam wszystkim odwiedzić sklep ze zdrową żywnością, szczególnie kiedy najdzie was ochota na coś słodkiego. Możecie znaleźć tam mnóstwo równie smacznych zamienników, które jednak nie będą składały się z cukrów prostych. Oprócz tego zajrzyjcie czasem do apteki – wyróbcie w sobie nawyk codziennego połykania suplementu diety, takiego jak witamina C lewoskrętna czy witamina D. Wpłynie to dobrze na waszą odporność, ale pamiętaj, że musisz brać tabletki systematycznie aby otrzymywać efekty. Na początku trudno jest zmienić swoje nawyki, przyzwyczajenie bywa silniejsze, ale mimo wszystko radzę wam spróbować.

Każda, nawet najmniejsza zauważalna zmiana powinna być dla was małym sukcesem i motywacją do dalszego działania w imię zdrowszego trybu życia. Wasz organizm to doceni, tylko dajcie mu szansę! Pomału możecie eliminować wszystkie te nawyki, których chcecie się pozbyć.