Sklep z wyposażeniem dla jachtów

Od wielu lat mój tata prowadził swój sklep. Jakiś czas temu zdecydował się przejść na emeryturę a ja miałam przejąć rodzinny biznes. Od zawsze chciałam prowadzić sklep motorowodny i przy tacie nabrałam ogromnego doświadczenia.

Wyposażenie jachtów i najlepszy producent

wyposażenie jachtówW sklepie jest także zatrudniony pracownik, który oferuje porady żeglarskie klientom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem. Nasz sklep posiada bogatą ofertę na wyposażenie jachtów i zaopatruje się u nas wielu amatorów tego sportu. Od jakiegoś czasu także dostępna jest elektronika jachtowa, na którą namówił mojego tatę producent. Przyznam, że to był doskonały pomysł, ponieważ elektronika jachtowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem a nasz sklep motorowodny odwiedzają nawet klienci z pobliskich miast. Tata zawsze dbał, aby jego wyposażenie jachtów pochodziło od najlepszych producentów, ponieważ stawiał na jakość i solidność. Ja wierzę, że godnie poprowadzę sklep motorowodny, ponieważ zdobyłam już ogromne doświadczenie i pracowałam nie raz razem z tatą. Nasz pracownik, który świadczy porady żeglarskie to bardzo doświadczony żeglarz, który od wielu długich lat posiada patent sternika. Doskonale się dogadujemy i wiem, że dobrze będzie nam się zawsze współpracowało. Tata czasami odwiedza sklep motorowodny, by doglądać czy wszystko funkcjonuje poprawnie. Wiem, że mi ufa i wie, że sobie radzę, ale sądzę, że tęskni za pracą. Kiedy wpada do sklepu to często mi pomaga albo układa wyposażenie jachtów i sprawdza stan magazynowy. Mi to bardzo odpowiada, ponieważ widzę, że sprawia mu to mnóstwo radości.

Ostatnio jak był to zauważył, że skończyła się elektronika jachtowa i od razu zadzwonił do dostawcy. Planowałam to robić następnego dnia, ale tata już mnie wyręczył. Jestem pewna, że dam radę sama

Więcej na stronie http://maristo.pl