Siostra zatrudniła fachowców do tapetowania

 

Moja siostra jest w ciąży. Mieszka z mężem w dwupokojowym mieszkaniu. Ich mieszkanie wymaga remontu. Kiedy siostra dowiedziała się o ciąży postanowiła zatrudnić ekipę remontową, które wykona u nich w mieszkaniu remont. Na czas remontu siostra przeniesie się do rodziców, którzy mieszkają na wsi.

Siostra zatrudniła ekipę remontową

malowanie tapetowanie kielceSiostra zatrudniła ekipę z Kielc. Firma remontowa ma bardzo dobre opinie i wykonują wszystkie usługi bardzo rzetelnie. Mąż na czas wyjazdu siostry pracował w Kielcach i wieczorami wracał do domu żeby wszystko nadzorować. Okazało się, że ekipa nie wymagała dodatkowego pilnowania. Wszystkie prace starali się wykonywać w terminie. Tapetowanie i malowanie było wykonywane solidnie. Mąż siostry przekazywał na bieżąco siostrze informacje jak prace w mieszkaniu się posuwają. Malowanie tapetowanie Kielce jest często wybierane przez różnych klientów. Byłam w szoku, ze siostrze tak szybko udało się znaleźć dobrą ekipę. Okazało się, że ekipa akurat miała dwa tygodnie wolnego do następnego, dosyć sporego zlecenia więc mają jeszcze większa motywację żeby wszystkie prace w ciągu tych dwóch tygodni wykonać. Mały pokój, w którym obecnie siostra ma sypialnie będzie wytapetowany w misie i po porodzie będzie to pokój dzidziusia. Siostra już nie może się doczekać żeby kupić do tego pokoju odpowiednie mebelki. Ciesze się, że prace zostały wykonane w terminie. Siostra wczoraj do mnie dzwoniła i zapraszała mnie na weekend.

Postanowiłam skorzystać z zaproszenia żeby zobaczyć jak po remoncie wygląda teraz jej mieszkanie. Muszę przyznać, że wygląda teraz zupełnie inaczej. Mały pokój zrobił na mnie największe wrażenie a szczególnie ta nowa tapeta w misie, która jest idealna do pokoju dziecięcego. Maluszkowi na pewno będzie się podobać.