Siostra zatrudni mnie do wywozu gruzu

Jestem Zbigniew. Siostra zatrudniła mnie u siebie w firmie. Firmę prowadzi z mężem od trzech lat. Ostatnio jeden kierowca im się zwolnił i nie mogli nikogo znaleźć na jego miejsce. Postanowiłem z nimi porozmawiać i podpytać czy mogliby mnie zatrudnić na pół etatu.

Wywóz gruzu na prośbę klienta

wywóz gruzuJa jestem studentem dziennym ale chętnie popołudniami sobie dorobię. Mam prawo jazdy. Jestem odpowiedzialny i dobrze znam Kraków. Moja siostra działa na terenie naszego miasta i okolic więc nie będę miał z tym żadnego problemu. Wywóz gruzu odbywa się na prośbę klienta. Klient zamawia usługę i my jakoś firma musimy ją prawidłowo i zgodnie z terminem wykonać. Odbiór gruzu jest wykonywany przez specjalistów, których moja siostra zatrudnia. Każdy pracownik na początku pracy przechodzi profesjonalne szkolenie. Ja idę na nie jutro i już nie mogę się doczekać. Poremontowy odbiór cieszy się sporym zainteresowaniem. Wielu klientów korzysta z usług mojej siostry. Na pomysł założenia firmy wpadł jej mąż, który jest kierowcą. Chciał jeździć dla siebie a nie dorabiać obcego pracodawcę. Ja będę odpowiedzialny za odbiór śmieci. Wywóz śmieci odbywa się przy użyciu mniejszego auta. Godziny zazwyczaj są popołudniowe więc to jest oferta dopasowana do moich potrzeb. W miejscowości Kraków jest sporo ogłoszeń ale ja nie mogę pracować na pełne osiem godzin. U siostry w firmie będę pojawiał się tylko jak będą mieli zgłoszenia. Siostra zaproponowała mi dobrą stawkę. Jeszcze trok nauki przede mną. Jak praca mi się spodoba to może zostanę u niej na stałe.

Wiem, że siostra zawsze dba o swoich pracowników. Szkolenie z obsługi klienta i aut jest bardzo ciekawe. Mąż mojej siostry je prowadzi. Kacper ma spore doświadczenie w tej branży. Wywóz materiałów oferują swoim klientom od trzech lat. Polecam zapoznać się z ich działalnością na stronie http://www.gruz-odpady.pl.