Sesja noworodkowa mojej córeczki

 

Wraz z mężem chcieliśmy jakoś upamiętnić jakoś narodziny naszego pierwszego dziecka, córeczki Anny. Mamy dużą książkę gdzie zapisujemy najważniejsze rzeczy związane z naszą córką i wklejamy jej zdjęcia. Oprócz tego zdecydowaliśmy się na profesjonalną sesję fotograficzną dla naszej córki.

Znalazłam fotografa, który robi ładne sesje noworodkowe

sesja noworodkowa śląskBardzo chciałam znaleźć dobrego fotografa, który zrealizuje wyjątkową sesję dla mojej córeczki. Chciałam też by oprócz zdjęć córki fotograf zrobił kilka zdjęć z córką również mi i mężowi. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie korzystałam z usług profesjonalnego fotografa. Nawet na naszym ślubie zdjęcia robił najlepszy przyjaciel mojego męża więc nie musieliśmy nikogo zatrudniać. Dlatego też nie miałam zupełnie pojęcia do kogo powinniśmy się zgłosić i jakie studio fotograficzne jest najlepsze w naszej okolicy. Postanowiłam poszukać więc jakiejś wartej uwagi firmy w Internecie. Wystarczyło, że wpisałam w „sesja noworodkowa na terenie Śląska” w wyszukiwarkę i udało mi się znaleźć naprawdę fajne studio fotograficzne. Wybierając fotografa sugerowałam się przykładowymi zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Wybrany przeze mnie fotograf miał dużo bardzo fajnych zdjęć dzieci, więc pomyślałam, że ma on doświadczenie w takich sesjach, co jest wielkim plusem. No i oczywiście zdjęcia po prostu były bardzo profesjonalne i strasznie mi się podobały i stwierdziłam, że takie właśnie zdjęcia chciałabym mieć.

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegła sesja noworodkowa i jak udały się zdjęcia, które zrobił nam fotograf. Najwięcej zdjęć miała zrobiona oczywiście nasza córeczka, która tego dnia była wyjątkowo grzeczna. Mieliśmy dużo szczęścia. Nasze wspólne, rodzinne zdjęcia również są bardzo piękne i wzruszam się patrząc na nie.