Sąsiad pokazuje mi swoje meble z palet

Mieszkam w bardzo spokojnej okolicy i mam ciekawe sąsiedztwo. Z każdym można się dogadać bez problemu i panuje u nas na prawdę bardzo rodzinna atmosfera. Zaprzyjaźniłam się ze starszym panem, który mieszka tuż obok mojej posesji.

Bardzo mi się podobają meble z palet

meble z paletDość często się spotykamy przy lampce koniaku albo przy dobrej kawie. Ostatnio jednak sąsiada nie było kilka dni a ja nie wiedziałam co się dzieje. Kiedy po weekendzie wrócił do domu to od razu poszłam do niego porozmawiać. Sąsiad wyznał mi wtedy, że muszę koniecznie go odwiedzić, ponieważ kupił sobie cudowne meble z palet i che mi się pochwalić. Byłam szalenie ciekawa jakie to meble i jeszcze tego samego dnia poszłam go odwiedzić. Sąsiad ma ogród z drugiej strony, dlatego kiedy weszłam na jego posesje to dopiero mogłam dostrzec jego nowy nabytek. Ogród wyglądał zupełnie inaczej niż do tej pory. Był bardziej zadbany, przytulny. Zostało również wydzielone miejsce na meble z palet, które służy do wypoczynku. Bardzo mi się spodobało to nowe rozwiązanie u sąsiada i powiedziałam, że chyba pójdę w jego ślady. Teraz jego ogród wygląda na prawdę bardzo imponująco i ludzie, którzy przechodzą tamtą stroną to zawsze się zatrzymują i podziwiają wszystko. Sąsiad przyznał mi jeszcze, że w  przyszłym roku planuje zamontować taką małą fontannę i bujaną huśtawkę. Sąsiad mimo swojego wieku jest bardzo energicznym człowiekiem i kocha takie zmiany, które zawsze wychodzą mu na dobre. Teraz czeka aż odwiedzą go wnuki, żeby móc się im pochwalić swoim ogrodem.

Mój sąsiad zrobił bardzo dobry krok decydując się na takie zmiany. Zainspirowało mnie to do tego, żeby również u siebie wprowadzić jakieś zmiany. Mam już nawet kilka całkiem niezłych pomysłów, które wdrożę w przyszłym sezonie.