Rocznica ślubu na mazurach i wynajem jachtów

W tym roku miałam z mężem okrągłą rocznicę ślubu. W sumie mąż stwierdził, że zrobi niespodziankę i że zabierze mnie w bardzo romantyczne miejsce. W sumie spodziewałam się tego, że może pójdziemy po prostu do jakiejś romantycznej restauracji na kolację i tyle.

Wynajem jachtów był cudowny

wynajem jachtówJednak gdy mąż kazał wziąć mi w pracy parę dni wolnego i się spakować to nie wiedziałam sama co mam myśleć. Cały czas próbowałam się dowiedzieć gdzie jedziemy. W sumie dzień przed wyjazdem powiedział mi, że jedziemy na mazury. Po prostu tak bardzo męczyłam go z tym co mam spakować, że to mi powiedział. Jednak nie chciał podać żadnych szczegółów. W sumie byłam bardzo zadowolona z tego powodu, że zrobił mi taką niespodziankę. Gdy dojechaliśmy na mazury okazało się, że zaraz zabiera mnie na jacht. Wtedy powiedział, że dawno zrobił już czarter jachtów i że będzie wspaniale. W sumie taki czarter jachtów motorowych musiał go nieźle kosztować, jednak nie chciałam myśleć o kosztach bo to w końcu nasz dzień. Był to czarter ez patentu bo tak naprawdę inaczej nie moglibyśmy nigdzie wypłynąć. Taki wynajem jachtów na mazurach z tego zdążyłam zauważyć nie był jednak zbyt popularny. Gdy dotarliśmy do portu jachtowego byłam naprawdę zaskoczona. Nasz jacht był pięknie udekorowany kwiatami i oświetlony i widać było także, że czeka tam na nas kolacja. W sumie tyle lat znam męża a nawet nie przypuszczałam, że potrafi zdobyć się na taki romantyczny gest. W sumie byłam bardzo wzruszona zresztą mąż też. Był chyba także bardzo dumny z tego powodu, że udało się mu zrobić taką niespodziankę.

W sumie wiedziałam od razu dlaczego akurat zabrał mnie na mazury a nie gdzie indziej. Po prostu tu się właśnie poznaliśmy gdy jeszcze jako studenci spędzaliśmy wakacje. Byłam bardzo szczęśliwa i chyba nigdy nie zapomnę tej rocznicy.