Robimy własne torby reklamowe

Wpadłam ostatnio z koleżankami na wspaniały pomysł. Lubimy razem spędzać czas, bo zawsze wymyślamy coś ciekawego i Bydgoszcz by się nigdy z nami nie nudziła. Chodzimy do liceum artystycznego, więc każda z nas to taka kreatywna dusza. Kupiłyśmy torby papierowe w sklepie, takie zwykłe brązowe, bez żadnych wzorów.

Torby reklamowe z nadrukiem na prezent?

 torby reklamoweWymyśliłyśmy, że z racji tego, że zbliżają się święta, to mogłybyśmy zrobić coś wyjątkowego, i zamiast kupować gotowych toreb, lub babrać się w owijanie papierem dekoracyjnym podarków, mogłybyśmy zrobić coś innego. Któż nie ucieszyłby się z własnoręcznie zaprojektowanej torby na podarunki. To jak takie solidne torby reklamowe katowice z nadrukiem, bo reklamowałyby obdarowywaną osobę. Na przykład torba na prezent dla mamy, która lubi czytać, mogłaby zawierać różne elementy typu okulary, i strony książek. Takie personalne torebki ułatwiłyby każdemu znalezienie swojego prezentu pod choinką. Nasze torby reklamowe na pewno wszystkim się spodobają, i kto wie, może kiedyś będziemy takie robić komuś na zamówienie? Cieszę się, że mam koleżanki, z którymi nie chodzę na piwo, i nie rozbijam się po barach, tylko mogę tworzyć coś konstruktywnego. Kupiłyśmy różne produkty do zdobienia, typu brokaty, farby do papieru i pędzelki. Pomyślałam również o kleju i bloku, aby można wyciąć coś fajnego z papieru i przykleić. Dla mojej siostry, która jest straszną wielbicielką kotów, wycięłam kotka z długimi wąsami. Na pewno będzie wiedziała, że to dla niej.

W takim opakowaniu kolejna książka o kotach i kalendarz z kotami będą się idealnie komponować. Mój tata jest fanem wędkarstwa, więc koniecznie rybka musiała się znaleźć na opakowaniu. Oj cały dzień się bawiłyśmy z tymi torbami, ale przynajmniej efekt był niesamowity. Nie mogę się już doczekać aż nadejdą święta.