Robię u klientki stylową dekorację okien

Jestem w zasadzie bardzo skromną osobą, ale mimo to dobrze wiem na co mnie stać i zawsze robię wszystko najlepiej. Kiedy zatrudniłam się do firmy aranżującej wnętrza to wiedziała, że moja praca będzie wyjątkowo. Zajmuję się tylko oknami.

Okna są udekorowane bardzo stylowo

Nasi klienci są bardzo wyrafinowanymi ludźmi i wymagają wysokiej jakości w obsłudze. Ja im to gwarantuję. Z moich usług zawsze każdy jest zadowolony a oferowana przeze mnie  stylowa dekoracja okien z Bydgoszczy jest bardzo znana. Kiedyś chciałam pracować na własną rękę, ale sporo się zmieniło. Nie miałam pieniędzy na lokal czy sprzęt i doszłam do wniosku, że najpierw coś odłożę a dopiero potem pomyślę o własnej działalności. Na dzień dzisiejszy mam już sporo pieniędzy na koncie i niebawem będę mogła się zabrać do działania. Moja  stylowa dekoracja okien z Bydgoszczy zamawiana jest nawet przez firmy, które prowadzą sprzedaż nieruchomości, ale głównie to osoby prywatne zgłaszają się do mnie po taką pomoc. Kocham pracować z ludźmi a moje pomysły są zawsze akceptowane. Oczywiście zanim w ogóle pojawię się u klienta to najpierw przesyłam mu swój projekt za pomocą poczty elektronicznej. Jeżeli klient ze wszystkim się zgadza to pojawiam się u niego w ustalonym wcześniej terminie. Na zlecenie to zawsze jedzie ze mną Karol, bo nie ze wszystkim sama sobie jestem w stanie poradzić a to silny chłopak i można na niego liczyć. Planuję go zatrudnić jak otworzę własną działalność i wiem, że na pewno się zgodzi dla mnie pracować.

Po dwóch latach w końcu udało mi się otworzyć firmę. Dekoruję klientom okna bardzo stylowo i są oni ze mnie zadowoleni. Karol u mnie pracuje i jest zadowolony. W przyszłości to pewnie zatrudnię jeszcze kilka osób, ale póki co radzimy sobie sami.