Przemeblowanie pokoju sypialnianego i materace piankowe

Wiecie czasami mój wystrój sypialni mi się po prostu znudzi. Co wtedy robię? To proste, dokonuję licznego przemeblowania. Nie zawsze trzeba kupować coś nowego. Wystarczy nawet drobna zmiana. Na przykład łóżka sypialniane można łatwo przestawić.

Materace piankowe nie są złe

materace PiankoweNie trzeba z nich przecież wyciągać wszelkich rzeczy, nie to z szafy, gdzie aby ją przesunąć to trzeba najpierw ją opróżnić, czy nie mam racji. Mieszkam w dość skromnym mieszkanku w samym centrum Bydgoszczy i nie stać mnie na większe lokum, a tym bardziej na zakup nowych mebli. Dlatego co 3 miesiące dokonuję takiego gruntownego przemeblowania w mojej sypialni, ale zdarza mi się też coś zmienić w innych pomieszczeniach. W kuchni i w łazience może to być trudne, ale wystarczy tam niewielka zmiana i gotowe. Od razu człowiek inaczej się czuje w takim pomieszczeniu. Kiedyś łóżka drewniane mi się podobały, ale teraz raczej stawiam na nowoczesność. Wiem, że niektórzy stawiają łóżka do sypialni pod oknem, ale ja staram się unikać tego miejsca, nie chce aby mi po oczach coś świeciło w nocy, na przykład księżyc, albo latarnia. Teraz raczej postawię sobie łóżko na wprost drzwi, myślę, ż eto dobry pomysł. Mam takie nieduże łóżko jednoosobowe, więc bez trudu mi się w takiej pozycji zmieści, nie blokując przejścia. Meble z jednej ściany przeniosę na drugą, a telewizor, który mam w sypialni postawię pod okno. Przynajmniej w dzień. nie będzie mi świecić słońce na odbiornik. Może też zakupie nowy materac do spania.  Warto chyba już go wymienić. Przyda mi się taki twardszy.

W całym domu mam materace piankowe, a one nie są złe, ale przyda mi się nowy materac. Skoro mam kupić materace do spania, to kupię też nowe kwiaty i wstawię je do sypialni. Do tej pory nie miałam tam kwiatów, a teraz już będą.

Więcej o materacach na stronie www.salonsnujoko.pl