Przedstawiciel handlowy firmy z obwodami elektronicznymi

Nazywam się Jan i jestem przedstawicielem handlowym. Mam zbudowaną dość dużą bazę klientów, ale też pozyskuję nowych kontrahentów dla naszego przedsiębiorstwa. Obsługuję kilka województw i mam bardzo dużo obowiązków. Ze wszystkimi jednak doskonale sobie radzę.

Obwody drukowane i ich odmiany

obwody drukowaneKlientom oferuję płytki drukowane najwyższej jakości oraz tanie obwody drukowane we wszystkich możliwych rodzajach. Bardzo dużym atutem naszej firmy jest fakt, że przeprowadzamy projektowanie elektroniki, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Firma zatrudnia specjalistkę, Mariolę, która doskonale wykonuje projektowanie elektroniki i to dzięki niej nasza firma ma tak wielu klientów na terenie całego kraju. Zawsze, jak jadę do klienta zoperować nasze płytki drukowane, to informuję go, że wykonujemy projektowanie elektroniki na zlecenie i zostawiam katalog. Większość klientów interesuje nasze projektowanie elektroniki i podejmują z nami współpracę w tym obszarze. Nasze obwody drukowane cieszą się ogromnym uznaniem i klienci wiedzą, że mogą naszej firmie całkowicie ufać. Wszyscy pracujemy na naszą markę i dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie obwody drukowane czy też oczywiście płytki drukowane spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Właściciel firmy na początku zatrudniał jednego przedstawiciela. Na chwilę obecną jest nas dwunastu. Płytki drukowane sprzedają się rewelacyjnie i jeden przedstawiciel nie był w stanie wykonać pracy w tak dużej ilości. Ja ze swojej pracy jestem bardzo zadowolony. Sprzedaję płytki drukowane w ogromnych ilościach podobnie jak obwody drukowane i zawsze wykonuję swój miesięczny target.

Od kiedy pojawiła się Mariola i projektuje, to mamy jeszcze więcej pracy, ale za to oczywiście zarobki również nam znacznie wzrosły.