Prowadzę sklep i ostatnio zrealizowałem zamówienie na regały magazynowe

Jestem Igor. Prowadzę sklep od siedmiu lat. Sklep bardzo dobrze funkcjonuje. Mam wielu zadowolonych klientów. Zazwyczaj przychodzą do mnie właściciele sklepów, magazynów czy centrów logistycznych. W swoje ofercie mam towar od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów.

Regały magazynowe w dobrej cenie

regały magazynowe Oferuję regały magazynowe w bardzo dobrej cenie. Regały magazynowe są wysokiej jakości natomiast cena jest konkurencyjna. Regały do magazynu zamawiam tylko od sprawdzonych dostawców. Zależy mi na sprzęcie, który jest sprawdzony i polecany przez specjalistów. Sprzęt musi spełnić wymagane normy. Regały magazynowe muszą być bezpieczne. Gdyby doszło do jakiegoś wypadku to moja firma bardzo by na tym ucierpiała. Dlatego współpracuję tylko z cenionymi producentami. Wyposażenie magazynów jest dla mnie ważne ale poza nim oferuję także wyposażenie do sklepów. Ostatnio był u mnie właściciel dużego sklepu z miejscowości Poznań. Zamówił ode mnie regały sklepowe w bardzo dużej ilości. Regały sklepowe metalowe które były dwa razy droższe od zwykłych, podstawowych regałów. Firma ta miała zagraniczny kapitał i zależało im na dobrym towarze. Regał sklepowe metalowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Regały sklepowe metalowe mają piętnastoletnią gwarancję. Gdyby coś się zepsuło to producent gwarantuję serwis i naprawę. Firma otwiera w miejscowości Poznań swoją drugą siedzibę. Właściciel wspominał, ze będzie potrzebował jeszcze zwykłe regały sklepowe do nowego oddziału w Gdańsku.

Wstępnie już wiem jaka to będzie ilość i właściciel ma się do mnie odezwać w ciągu miesiąca. Uwielbiam takie zamówienia. Są dla mnie ogromnych zyskiem. Poza tym lubię kiedy klient jest zadowolony z zakupów w moim sklepie. Wtedy zdaję sobie sprawę, że moje poświęcenia nie idą na marne.

Regały oferuje firma KTD z Poznania