Prowadzę skład opału

Jestem Karol. Prowadzę działalność gospodarczą od trzech lat. Mój skład opału cieszy się dużym zainteresowaniem. W mojej branży mam mniejszy ruch wiosną i latem. Klienci zazwyczaj kupują opał na ostatni moment.

Skład opału często otwarty

skład opałuJesienią i zimą jest u mnie ruch w interesie. Skład opału jest otwarty w tygodniu i w sobotę. Pracuje w godzinach od ósmej do siedemnastej. W firmie zatrudniam dwóch kierowców i panią do obsługi klienta. W swojej ofercie mam węgiel, który sprowadzam od najlepszych producentów. Swoim klientom gwarantuje tani węgiel. To jest bardzo dobry opał. Sprawdzony i chwalony przez klientów. Można kupić węgiel w workach lub w określonej ilości luzem. Wszystko zależy od zapotrzebowania moich klientów. Ostatnio modnym opałem stał się ekogroszek. Ekogroszek jest droższy ale jest wydajniejszy i jest przy nim mniej pracy. Węgiel trzeba przechowywać w odpowiednim miejscu. Węgiel jest materiałem, który może brudzić. Najlepiej jest zamawiać węgiel w workach dzięki temu w piwnicy jest porządek. Wówczas można wyjmować tylko tyle węgla ile potrzeba. Węgiel trzeba często uzupełniać jeśli w domu ma panować przyjemna temperatura. Ekogroszek wymaga specjalistycznego pieca. Ekogroszek jest droższy ale jest mniej zajmujący. Klient nie musi co chwilę go uzupełniać. Ekogroszek zapewnia większą temperaturę. Jest bardziej wydajny. W trakcie spalania nie wydziela się żaden popiół. Dzięki temu ekogroszek jest bezpieczniejszy. Mój skład opału znajduje się w centrum miejscowości Szczecin. Teraz jest lato więc mogę swoim klientom zaproponować promocje. Zależy mi tez na wyprzedaniu towaru, który zalega mi w magazynie.

Pod koniec wakacji będę zamawiał nowy towar. Moi kierowcy dowożą także zamówiony towar do klientów. Wprowadziłem także płatność ratalną.

Więcej na stronie http://www.wegiel-passa.pl